Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brodawka mała

Bebe confort

Polecane posty

Gość okrrroopnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
Całkiem ciekawy,chociaż inny niż wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie że czarny
byłam w tym roku na botnholmie i tam kobiet woizły dzieci tylko w czarnych wóżkach ani jednego kolorowca chyba , że ni duńczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale brzydki fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodawka mała
Tak ,chce kupić czarny wózek...wybaczcie ,ąle inne kolory to raczej wieś tańczy wieś spiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłaś samą gondolę? Mogłaś od razu kupić gondolę i siedzisko. Lepiej by Ci się to opłaciło. Ja mam ten sam wózek- model wielofunkcyjny, ale spacerówki jeszcze nie miałam okazji wykorzystać, bo synek jest za mały. Wózek mały, lekki i dobrze się prowadzi, ale boję się, że to siedzisko jest za małe i jak mały zaśnie mi w wózku, to taka pozycja nie będzie nadawała się do spania. Nie widzę nic złego w tym, że chcesz wózek w czarnym kolorze- kolor jak każdy inny, ale nie obrażaj mam, które mają trochę inny gust od Twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja przeciw kolorom nie mam nic
Oglądałam podobny wózeczek w sklepie, wybrałam inny. Oglądałam na stelażu z pompowanymi kołami, więc wiem, że wówczas waga była zupełnie inna, ale czy ta gondolka nie jest za mała?? MNie wydawała się malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodawka mała
Gondola może i starczy do 5 miesiaca,ale moja ma 4 i waży 6500,jeszcze tylko troszke miejsca jej zostało......przymierzałam ją do spacerówki w sklepie i myśle ,że śmiało może już w nią przeskoczyć.A co do ceny to kupiłam stelaż z gondolą plus torba(o wiele taniej niż w sklepie bo znajomy ma sklep bebe conforta w warszawie) a teraz czas na siedzisko(szkoda tylko ,że trzeba dodatkowo kupić budke( a to koszt ok 200zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodawka mała
Wiolaj...ale masz taki wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodawka mała
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×