Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

3/4 etatu jaki to zarobek?

Polecane posty

Gość Annaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jakie godizny pracy? ktos juz pracował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalnie 6h dziennie. Jaki to zarobek? Taki na jaką kwotę się z toba umówi pracodawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A tak srednio to ile sie dostaje za 3/4 etatu musze wiedziec, musze koszta powyliczac. Na co mi straczy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a ma to znaczenie, ze to empik? to zarobki większe beda niz srednio płaca za te 3/4 etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dowiedz się ile zarabia się na twoim stanowisku na całym etacie, a później oblicz sobie 75% tego zarobku i wyjdzie ci dokładnie ile zarobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa
nie ma czegoś takiego jak średnia pensja na 3/4 etatu - wszystko zależy od ustaleń z pracodawcą. owszem, możesz sobie wyliczyć średnią ze średniej pensji, ale średnia pensja ma się nijak do rzeczywistych zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
No musze wiedziec, bo musze bilety odliczyc, wydatki itp. Empik to chyba droga firma, tyle zarobku maja na tych gazetach itp. Nie wie nikt ile wynosi zarobek na calym etacie? to bym sobie wtedy odliczyła. Moze ktos juz tam pracował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wiesz juz raz tak miałam ze na papaierze tyle a pod stołem tyle.. bo tak chcial pracodawaca. A tak a propro Krawczyk to ona pewnie tez tak miała. 1600 a pod stołem? no własne, premie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×