Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawionaaa

angielski w szkole podstawowej

Polecane posty

Gość zaciekawionaaa

czy mam szanse dostac prace w szkole podstawowej jako nauczyciel j angielskiego jesli mam egzamin cae , podyplomowke z nauczania jezyka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej i planuje zrobic podyplomowke z metodyki jezyka angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7krasnoludek
No to jeszcze musisz mieć znajomości. Poważnie mówie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaa
tzn wiem ze w malym miescie dostane prace bez problemu i bez znajomosci bo niestety potrzebuja nauczycieli anglika a filolodzy jakos niespecjalnie garna sie do szkol panstwowych. ale chodzi mi o wieksze miasta. jest sporo ofert np na poznanskiej stronie www.poznan.pl ale zastanaiwa mnie czy mam szanse z moim wyksztalceniem. dodam ze mam mgr ale z innego kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaa
tzn wiem ze w malym miescie dostane prace bez problemu i bez znajomosci bo niestety potrzebuja nauczycieli anglika a filolodzy jakos niespecjalnie garna sie do szkol panstwowych. ale chodzi mi o wieksze miasta. jest sporo ofert np na poznanskiej stronie www.poznan.pl ale zastanaiwa mnie czy mam szanse z moim wyksztalceniem. dodam ze mam mgr ale z innego kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaa
tzn wiem ze w malym miescie dostane prace bez problemu i bez znajomosci bo niestety potrzebuja nauczycieli anglika a filolodzy jakos niespecjalnie garna sie do szkol panstwowych. ale chodzi mi o wieksze miasta. jest sporo ofert np na poznanskiej stronie www.poznan.pl ale zastanaiwa mnie czy mam szanse z moim wyksztalceniem. dodam ze mam mgr ale z innego kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciekawiona---jak najbardziej masz kwalifikacje zeby uczyc w szkole i mysle ze nie powinnas miec problemu nawet w duzym miescie ze znalezieniem pracy w zawodzie nauczyciela ang, bo rzeczywiscie masz racje jest ogromne zapotrzebowanie na anglistow do szkoly, przy rekrutacji prawie wszystko zalezy od kwalifikacji innych kandydatow na nauczyciela angielskiego a nie od znajomosci wbrew pozorom, bo dyrektor danej placowki oswiatowej ma nad soba kuratorium i musi przyjac w pierwszej kolejnosci na stanowisko nauczyciela ang. osobe z wyzszym filologicznym+przygotowaniem pedagogicznym , a dopiero jesli nie ma takiej osoby wsrod kandydatow to wystepuje do kuratorium z zapytaniem czy moze przyjac osobe bez filologicznego wyzszego ale z uprawnieniami takimi jak np. Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×