Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubalik

Zatkane ucho

Polecane posty

Znacie jakies sposoby na zatkane ucho? Kilka dni temu zatkało mi się i słyszałam przez nie jakoś tak dziwnie, później na jakiś czas odetkało się,ale teraz znów jest zatkane.. Co mam zrobić żeby mi przeszło? Wiem,wiem,jeśli za kilka dni nie będzie poprawy to zgłoszę się do laryngologa,ale może są jakieś domowe sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosisz i masz
W aptece, bez recepty, kupisz krople otinum, wg ulotki zakroplisz ucho, na kilka godzin. Żeby krople nie wypłynęły zatakaj uscho watą. Po kilku godzinach jak woskowina uszna zmięknie, idziesz pod prysznic, namydlasz ucho tak by mydliny weszły głęboko, dłonią przytykasz małżowinę, przyciskając ją do czaszki i mielesz dłonią, tak by owe mydliny dokumentnie rozpuściły wodkowinę. Po tym zabiegu , przystawiasz słuchawkę prysznicową do ucha i kilkanaście sekund płuczesz ucho. Po wstrząśnięciu głową powinnaś poczuć 100% drożności ucha. Na wszelki wypadek idź sprawdzić stan ucha do laryngologa. Ja po takim zabiegu usłyszałem u laryngologa słowa: co pan duupę zawraca, ja tu nic nie widzę. Ponieważ życie to nie tylko dbałość o uszy ale o całe ciało, to zapraszam na www.vademecum/zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosisz i masz
sorki, ma być . zamiast/ czyli www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
nalej do ucha wody utl i poczekaj chwile-ok 5 min,powinno pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×