Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deboraa

moda na rozpoczecie

Polecane posty

witam. mam pytanie jak ubrac sie na poczatek roku szkolnego aby bylo modnie, w miare spokojnie (:D...) i oryginalnie? moze jakies fotki? dodam ze mundurek jeścio niet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna żaba
a jesteś w gimnazjum czy liceum? P.S. Jak to z tymi mundurkami będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia klasa gimnazjum ;) u mnie mundurki moze w połowie wrzesnia beda, bo na razie sa wybrane ale jeszcze nie zamowione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też teraz do 3. gima pójdę, ale u nas będą mundurki... a przypadkiem nie powinnaś pójsć na galowo na rozpoczecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathleen
A to wszytsk zależy od pogody :) W szkole widziałam dziewczynę, która na galowo ubrała się "na odwrót" - biała spódnica i czarny, elegancki top. Jeżeli masz konserwatywnych nauczycieli, to nie polecam mini ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, u nas na zakonczenie ubieramy sie galowo, a na rozpoczecie troche na luzie, moze na czarno sie ubrac? w koncu załoba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka_Narcyza
Ja ubiorę się bardziej "cool" niż (być może) wypada: biała koszula, czarny pasek w talii, długi sznur czarnych pereł, czarne rurki i takież buty :). Muszę mieć dobre wejście na początek liceum ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia15
Ja też jestem w 3gimnazjum. I na rozpoczecie chyba pójdę jak na zakończenie w sumience! Tylko że innej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość small_black_coffee
heh, ja też idę do 3 gim :D. u nas mundurki też jeszcze nie weszły :D nawet pomiarów nie było xDD stawiam na czarne szpilki, czarne spodnie na kant i białą bluzkę - czyli to co zawsze ;D dobrze że nie mamy od razu mundurków bo będę się mogła pochwalić w sql moimi nowymi nabytkami z wakacji xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wlasnie po to sa mundurki
zeb nie było tej beznadziei która jest teraz, że jedna sie obkupi w wakacje i idzie do szkoly "sie nimi pochwalic" a druga stoi i w kącie i zazdrosci, i jej żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
Hmmm... w moim gimnazjum to się chodziło na galowo :P A w liceum.... Od pierwszej klasy chodziłam na luzie - na koniec japonki, spodnica po kostki (bezowa) i brazowa bluzka. Jedynie na poczatek liceum komplecik - czarna spodnica i zakiecik no i szpilki - trzeba zrobic dobre wrazenie :P. Na poczatek drugiej klasy mialam dzisny, sandali i bialy zakiecik z rozowymi wzorkami w kwiaty. Na koniec mialam biala sukienke w kwiaty rozowo-turkusowo-zolto-zielone, jednak dominowal roz no i sandalki. Teraz na poczatek to ide chyba w kremowej sukience albo jakis top z zawiazana niedbale na nim bluzka koszulowa (nie biala :P), rurki i szpilki. Albo czarna spodniczka (wygrzebalam z szafy mamy :D jest swietna :)) i turkusowa bluzeczka, no i czarne japonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
Mundurki sa dobre z tego wzgledu, ze nie ma podzialu na biednych i bogatych, nie ma szpanu, iwelkich, badziewnych logo firmowek etc. Chociaz sadze, ze nawet i w mundurku bedzie sie dalo odroznic "nadzianego" od tego z biedniejszej rodziny... Sa zegarki, komorki, mp4... Dodatki sa. Jak ktos bedzie chcial to i tak bedzie oryginalny. Chociaz prawde mowiac to nie usmiechaloby mi sie gdybym miala w nowym roku szkolnym nosic mundurek (codziennie chodze na nogach do szkoly tam i z powrotem 5km). Droga bylaby troche niewygodna w takim "kaftanie"... A przeciez nie ebde sie przebierac w toalecie, bo czesto mam busa do domu na cyk z dzwonkiem. Ale w moim liceum dyrektor nie wprowadzil mundurkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiabe> ale dzisiaj mundurki to tylko kamizelki. nie słyszałam jeszcze, aby w którejś szkole wprowadzili rygor zeby mieć taki sam dół i górę. dyrektorzy wiedzą, że i tak większośc by w tym nie chodziła, a sprawowanie liczy się tylko na końcu gimnazjum kiedy dajesz papiery do liceum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady K.
No, właśnie...a co na rozpoczecie liceum? Bo tak na biało-czarno, to trochę jak w podstawówce, a z kolei na luzie też nie, bo to jeszcze nie studia:o Doradźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teżcoś
Ja zakładałam gorset - zawsze zwracał uwagę, jednocześnie elegancki i z wyrazem. ;) I nie mówię tu o bluzkach gorsetowych, które z gorsetem mają niewiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady K.
I tyle, jeśli chodzi o dobre rady?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... zaczynając od dołu bo najłatwiej to proponuję jakieś buty na słupku z zaokraglonym noskiem w ciemnych kolorach (brąz, czerń) lub balerinki. spódnica (długość w kolano, kolory także ciemne). jeżeli wolisz spodnie to proponuję ciemne, eleganckie bermudy w kant, a gdyby było chłodniej to długie spodnie także w kant. a bluzka może byc tak naprawdę każda, niekoniecznie biała. oby nie była krzykliwa i w jakieś wzorki. proponuje pastele. jeśli chodzi o model powinnaś dobrać odpowiednio do swojej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty, to ja koniecznie z czubkiem, nie podążam jak szalona za modą. Noszę raczej to, co lubię. Właśnie bluzka najwięcej problemu mi sprawia...a gdyby tak biało-czarno, tylko odwrotnie niż zazwyczaj, tzn. biała spódnica za kolana i czarna bluzeczka, czy tak byłoby odpowiednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
Aaaa.... no to ja jestem nie w temacie ;) Nie wiem jakie mają być mundurki :). Doradziłabym coś, ale skąd mam wiedzieć jakie masz ubrania w szafie i jaki masz styl? Ja na poczatek roku szkolnego w gimnazjum to ubrałabym się w miarę elegancko :). A na koniec to mozesz pojechać po całości, bo i tak już nikt się nie bedzie mógł doczepić :P W koncu opuszczasz ta szkole w '08 z tego co pisalas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że tak też może być. co do butów: każdy nosi to co lubi - ja od początku byłam przeciwniczką czubów, po prostu nie podobają mi się, ale o gustach się nie rozmawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
A mi baaardzo się podobają satynowe bluzeczki :D najlepeij czarna, z krókim rekawkiem (ściaganymi gumką) i do tego jakaś biała, prosta spódniczka z matowego materiału oraz białe koraliki (dłuuugie) no i czarne japonki/balerinki. Do tego np. czana opaska w białe kropki czy na odwrót. No i może duże, czarne okulary przeciwsłoneczne - jeśli oczywiście bedzie ostro grzało słonko, bo w innym wypadku to wyglada żałośnie. Bardzo podoba mi się takie zestawienie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Dobrze by wyglądała taka biała satynowa z czarnymi spodniami materiał "lejący się" podobny do satyny i do tego np. czarne korale długie teraz modne paciorki długie a buty lekki obcasik jeśli chodzi o buty z czubem to wiem że dziewczyny w waszym wieku szaleją na tym punkcie ale spójrz w lustro i zobacz najpierw nim kupisz takie buty jakiej długości jest twoja stopa osoby z nr od 38 w zwyż to odradzam taki kajak bo to szpetnie wygląda (wierzcie mi chłopacy się śmieją z takiego kajaka) but przy nr 38 wzwyż ma tuszować długość stopy a nie uwydatniać jej długość ładny zestaw to też napewno szokujący (na codzień tak się nie nosi dół powinien być o ton ciemniejszy kolor niż góra) odwrotny czyli biały dół a góra czarna lub granatowa ale wtedy to dobrze by było abyś była jedyna w szkole bo to będzie zaskakujące a to ważne więc nie mów koleżanką gdyż spalisz pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×