Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Na pohybel starym pannom

Wolne kobiety koło 30stki się puszczają i nie nadają się na żony

Polecane posty

Gość Na pohybel starym pannom

Kobieta kolo 30-stki lub starsza ma ogromne potrzeby seksualne i musi uprawiać seks. Te wolne panny w tym wieku więc puszczają. Każda w miarę atrakcyjna 30stka uprawia przygodny seks, nie żyje w celibacie i nie oddaję się tylko z miłości. Ma masę partnerów seksualnych w historii swojego życia. Żonę trzeba poznać jak jest młoda, w okresie gdy nie ma tak dużych potrzeb i nie zna jeszcze smaku seksu innego niż oddawanie się z miłości w stałym związku. Wolne kobiety koło 30stki mają już zbrukaną przeszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to mądre
a jakie życiowe... ehhh prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna sobiexxzz
ja mam 30 i chyba nigdy nie mialam takiego powodzenia jak teraz,co nie znaczy ze sie puszczam bo tak nie jest,nie wolno uogolniac,czestospotykam sie z zaproszeniem na kawe,faceci podrywaja mnie...i bardzo dobrze,raz sie zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna sobiexxzz
a i wcale nie mam zbrukanej przeszlosci,chyba masz zle doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
Młoda dziewczyna jak nie ma stałego ukochanego chłopaka, to żyje w abstynencji. Kobieta koło 30stki nie potrafi być już taka wstrzemięźliwa i pozwala sobie na przygody, nie potrafi sobie odmówić seksu bez miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
Żonę znajdę sobie taką co się nigdy nie puszczała np. po 20stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
Żona złej przeszłości mieć nie może, musi mieć dobrą opinię i reputację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30stka
20stki zdecydowanie częściej się puszczają bo eksperymentują i szukają wrażeń i nie myślą o przyszłości a kobiety koło 30stki dojrzale i rozważnie wybierają partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
Porządne kobiety nie uprawiają przygodnego seksu w żadnym etapie swojego życia. Cały czas się dobrze prowadzą. Poza tym 20stka nie ma jeszcze takich potrzeb seksualnych i może bez seksu wytrzymać, więc nie musi mieć przygód. 30stka bez seksu wytrzymać nie może, więc jak jest sama uprawia przygodny seks, czyli puszcza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestoparoletnia
O, ja się puszczam ostatnio, ale tylko z jednym. Rewelacja, uwielbiam swój wiek. A faceci jak lecą, marzenie. Że też wcześniej nie przejrzałam na oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LJYF
idź na dyskotekę i zobacz co robią dwudziestolatki, gorzej że za kase lub piwo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moshe i prawda ale...
moja starsza ma wlasnie 34 lata i ostatnio od jakis 5 lat ma mega powodzenie :o wszyscy ja gdzies zapraszaja ( a nie jest super zgrabna) nawet bogaci biznesmeni na nia lecieli jak pracowala jako kelnerka ,na okraglo byla zapraszana na bankiety i takie tam ale ona odmawiala bo ma dzieci :o a szkoda mi jej bo mogla by sobie zaszalec :classic_cool: ale watpie zeby sie puszczala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moshe i prawda ale...
ale autor ma albo jakies kompleksy albo zle wspomnienia z jakas 30-stka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie się puszczają , wystarczy trochę kasy i nie ważne jak wyglądasz wystarczy ze masz kase :)) oczywiście wszystkie zaprzeczają haha, żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To strach pomyśleć co robią 40-letnie kobiety;) a mają wymagania, oj mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie temat bardzo" mondry" 30 sie puszczają 40 okropnie;) a 70-kie tu juz strach pomyśleć:) Gdzie takich debili produkują?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona złej przeszłości mieć nie może, musi mieć dobrą opinię i reputację - co innego mąż, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem. Te 30-latki które znam mają po 3 facetów na koncie. 3-5. 20-latki po 20. W wieku 30 będą pewnie mieć po 70...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 29 i seks moglby dla mnie nie istniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uogolnianmy ok ... Sa 23 letnie dziewice i mimo potrzeb kieruja sie rozumem a nie d..ą... Pozdrawiam szanujace sie dziewczyny mimo wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny mechanizm – laski kołó trzydziestki czują już ciśnienie żeby mieć stałego faceta , mają jednocześnie duże potrzeby seksualne i już łatwość nawiązywania kontaktów. A to wszystko powoduje, że faceci owszem z seksu korzystają ale na stałe związki z takimi nie są chętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×