Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jamajka21

Catering - kto w temacie, kto korzystał...?

Polecane posty

Muszę wiedzieć czym dokładnie zajmuje się firma cateringowa, od samego początku, poprzez samą imprezę, aż po jej zakończenie i sprzątanie po (też?). Konkretnie chodzi o to czego potrzebują - naczyń, urządzeń itp. Nie piszcie że szklanek i talerzy, bo to wiem, ale chodzi mi o rzeczy, których na samej imprezie się nie używa, a każda firma cateringowa musi je mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
przynajmniej dobre zmywarki i lodówki:) szukałam ostatnio firm cateringowych to faktycznie zajmuja od poczatku imprezy az do sprzatania, nawet wodzirejów polecaja swoich, wiekszosc organizuje imprezy cateringowe u siebie na swoich salach a tylko nie licze serwuja jedzenie na wynos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krówkaKrk
hmmm pracowalam w firmie która zajmowala sie takze cateringami.... i wszytsko oni zapewniali organizujac impreze jedzenie zastawe kelerki sprzatanie po takze ... lecz w swojej siedzibie.... zamówic ich jedzenie tez mozna bylo... na wynos... ale to o reszte juz klijent sie martwil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaaaa91
Korzystalam z cateringu z okazji komunii córki i powiem tak : bardzo dobre i wygodne rozwiązanie. Jedzenie było smaczne, porcje zdecydowanie syte. Cenowo wyszło spoko, nawet lekko udało się ponegocjować.. w moim przypadku Pol-Trans Catering spisało się na 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo pozytywnych opinii czytałem właśnie o Pol-Transie...ponoć bardzo dobry catering. Powiesz coś więcej? Będę robiła 18 urodziny córce i myślałam właśnie o cateringu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o jedzenie z Pol Transu to stanowczo nie masz się czego obawiać. Akurat w tym temacie jestem naprawdę bardzo wybredna i mało który catering mi smakuje. Zawsze zwracam uwagę na to czy przypadkiem w jedzeniu nie znalazło się coś co znaleźć się w nim nie powinno . Było smacznie, ładnie podane , doprawione chociaż nie przesolone. Jeśli szukasz przede wszystkim SMACZNEGO cateringu to możesz uderzać do nich śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jadłam od nich na komunii siostrzeńca i spoko było- mi i mężowi bardzo smakowało , reszta gości też nie narzekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pomagalam siostrze ogarnac chrzciny to z tego co pamietam jedzenie zamawialysmy z Pol Trans Cateringu . Sporo bylo osob wiec mozna bylo dogaadac sie co do ceny . Nikt na smak nie narzekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Firma cateringowa na pewno musi mieć sprawdzonych dostawców produktów żywnościowych. Ja ostatnio nawiązałam współpracę z firmą www.makaronyanna.com.pl Dostarczają nam przepyszne makarony różnego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×