Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffffdsssss

bielizna, staniki w sklepach internetowych lingerino, kontri i inne

Polecane posty

Gość ffffdsssss

Kupowałyście? Jakie wrażenia. Ceny mają bardzo dobre - szczególnie te dwa wymienione przeze mnie. Zamówiłam z lingerino ale jeszcze nic nie dotarło. A może możecie molecić inne sklepy z tanią ale polską bielizną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łinterfresz
Ja zrobiłam ostatnio zakupy w sklepie Kontri i jestem zadowolona. Ten drugi sklep, którego nazwę podałaś - lingerino - nie ma aż tak korzystnych cen jak Kontri. Wystarczy się przyjrzeć - różnica cen między tym samym modelem to czasami 20zł - na korzyść Kontri. Co do jakości bielizny - jestem bardzo zadowolona, choć dopiero co kupiłam, więc o trwałości nie mogę mówić. Ale od razu widać, że to jest solidna jakość, a nie jakieś badziewie. Moja siostra też kupiła sobie staniki w Kontri i też jest zadowolona - wysoka jakość, niska cena. Naprawdę polecam i sama na pewno dokonam tam jeszcze zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lingerie
A nie lepiej kupic nieco drozsza, niekoniecznie polska, ale za to o wiele lepszej jakosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łinterfresz
Gdybym sądziła, że polska bielizna w sklepie Kontri nie jest pierwszej jakości to chyba bym tego nie pisała. Ale jak ktoś woli płacić więcej to jego sprawa. Pod względem jakości nie mam tym stanikom nic do zarzucenia. A mam porównanie z droższymi zagranicznymi markami - moim zdaniem wykonanie jest równie dobre, albo nawet lepsze - nie ma to jednak jak klasyczny, dobrze wyprofilowany biustonosz od polskiej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie90210
Ja kupowalam w lingerino. Ceny zazwyczaj maja nizsze niz w innych sklepach. Zdarzaja sie tez modele drozsze, ale z reguly roznice w cenie rekompensuje darmowa przesylka. W kontri nie kupowalam, ale widze, ze te roznice cen o ktorych piszecie dotycza raczej modeli na wyprzedazach (byc moze nie wszystkie, nie przygladalam sie dokladnie, ale z tego co zauwazylam tak wlasnie jest). No i jeszcze jedna sprawa: wymiana ew. towaru. Kupuje w roznych sklepach, a naprawde sprawnie wymiany realizują oprocz lingerino tylko w garderoba.pl i intymna.pl (albo ja mam takie szczescie ;) ). W kazdym razie takze tego typu wypadki trzeba brac pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melissa.com.pl, z mniej tanią avocado.com.pl (ale obie firmy oferują sensowną rozmiarówkę) Plus blog z mojej sygnaturki - bielizna niepolska (firmy brytyjskie), ale niekoniecznie droga. Przy tym dobra jakość i ogromny wybór rozmiarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowałam już produkty z tego sklepu i jestem zadowolona. Wygodne i tanie biustonosze bardzo mi się podobają. Warto kupować ze względu na firmę. Kontri posiada najlepsze opinie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimakila
lingerino nie znam, ale kupowałam w kontri. zdecydowanie się opłaca. dobra jakość staników :) przesyłka szybka, wszystko w jak najlepszym porządku. porównywałam kiedyś ceny i w kontri wyszło taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeessstercja
Sklep nie ma znaczenia, ważny jest wybór marek i rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litka_1987
Sklepy kontri posiadają duży asortyment najlepszych marek np Gaia, Ava i wiele innych. Oprócz tego z marki Kostara jest zawsze o -20% tańsze na wszystkie produkty. Z przesyłką do domu nie ma żadnego problemu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiodlam sie, obsluga kiepska, bielizna wykonanan byle jak, a w dodatku kauzule niedozwolone w regulaminie, co oznacza ze jak kupie sukienke i wyjmę ją z oryginalnego opakowania zeby zobaczyć jak lezy to już jej nie moge zwrocic bo w regulaminie mają napisane ze towar trzeba odeslac w nienaruszonym oryginalnym opkaowaniu. czyli brak mozliwosci zwrotu w zakupie przez internet. Na allegro jesli cos jest za duze lub za male to mozna zwrocić nawet jak sie otworzy opakowanie a w tym sklepie nie ...dziwne podejscie..wole kupowac w bardzie rzetelnych sklepach lub na allegro gdzie chroni mnie program ochrony kupujących w razie oszustwa przez sprzedawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steelroses
Przeglądam opinie na temat sklepu Kontri gdyż spodobały mi się promocje w ich sklepie a także duży wybór bielizny polskich firm. Rozwazam powaznie dokonanie tam zakupów, np stanik Gaia Wrzosowe Wzgórza jest śliczny, w promocji za 20 zł i akurat duze rozmiary, czyli to czego potrzebuję.... http://www.kontri.pl/pl-PL/produkt/27227/79/polusztywniany/Gaia_328_Gloria Opinie o tym sklepie są ogólnie dobre i ma on wiele odznaczeń jako uczciwy sprzedawca, więc mam nadzieje, że z ewentualnymi zwrotami nie ma problemów. (może któraś z Was ma jakieś doświadczenia poza moją przedmówczynią?) Moja kolezanka juz tam kupowała i była zadowolona z jakości biustonoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindziadus
W sklepach kontri.pl najlepszym aspektem są wyprzedaże najlepszych znanych marek np. Gaia, Kostar, a na Ava jest zawsze jest o 10% tańsza. Jestem pewna, że takich promocji i bielizny we wszystkich rozmiarach nie kupicie i żadnym innym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia188
Sklep Kontri w 100% godny polecenia. Polskie produkty wcale nie odbiegają jakością od znanych i cenionych marek na świecie. No i Kontri ma także sklep stacjonarny w Białymstoku, gdzie można odebrać zamówienie osobiście i co najważniejsze najpierw je zmierzyć :) Panie w sklepie perfekcyjnie dobrały mi rozmiar, i od tego czasu nie mam problemu z utrzymaniem piersi na miejscu. Naprawdę polecam!!!!i zachęcam wszystkich do odwiedzenia Pań ze sklepu stacjonarnego w Białymstoku, znają się na rzeczy i na pewno pomogą każdemu tak jak mi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam www.bieliznaonline.com.pl - ceny naprawde rewelacyjne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×