Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m-a-ga

jak się pozbyć zapachu stęchlizny

Polecane posty

Gość m-a-ga

Przywlokłam sobie od teścia dość dużą walizkę na kółkach. Niestety stała w piwnicy i czuć ją na stęchliznę. Wyprałam ją ale smrodek pozostał. Pomóżcie bo inaczej będę musiała ją wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
chyba wyrzucisz - wyobraz sobie ze mam taki smierdzacy zegarek - wietrze go juz mesiac i wciaz smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-a-ga
walizka tez szoi od 3 dni na balkonie i smrodek jakby sie ulatnia tylko ciekawe na jak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczek zapachowy
Można kupić w komforcie takie woreczki zapachowe do szafy, to z powodzeniem można je zastosować do walizki, bardzo skutecznie usuwają nieprzyjemne zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdząca walizka
mam ten sam problem, kupiłam walizkę z nowej serii expander, wogóle nie używana ale na pchlim targu. Koleś ją chyba kupił i nieużywał, lecz przechowywał na jakimś strychu lub w piwnicy. Dopiero w domu poczułam jak wewnatrz nieprzyjemnie pachnie stęchlizną... Cóż okazyjna cena nie cieszy jeśli nie przyda mi się, bo nic do niej nie włożę. :( myślę kupić właśnie do niej zapachowe saszetki. Widziałam takowe w Biedronce i Rossmanie. Kosztują niewiele, ale może pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonyberet
wietrzyć, wietrzyć i jeszcze raz wietrzyć! :) pracowałam w znanej sieciówce i tam ubrania też często miały taki zapach.... zamykaliśmy na zapleczu i wietrzyliśmy, pryskaliśmy odświeżaczami aż w końcu zapach jako tako się ulatniał. Także możesz wystawić na balkon,za okno na świeże powietrze i tak wietrzyć kilka dni + jak ktoś pisał wcześniej zapachowe sszetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszetki eco
lepszym rozwiązaniem moim zdaniem są saszetki eco insert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat odgrzewany kotlet ale i tak napiszę zapach stęchlizny to zapach grzyba czyli pleśni pleśń zwalcza się albo wysoką temp. (60 stopni) albo środkami chemicznymi: chlor, soda oczyszczona, ocet w zależności od tego co chcemy potraktować przeciwko pleśni albo wyprać albo wyczyścić wodą z octem albo spróbować potraktować parą z żelazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×