Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalallalallalalaal

KONIEC Z OBIJANIEM SIĘ!!!

Polecane posty

Gość lalalallalallalalaal

Witam wszystkich ,mam 17 lat i jakos głupio mi ciągle wyciągać kase od rodziców na własne potrzeby ,dlatego postanowiłam,że czas z tym cos zrobic bo i tak mają wiele wydatków,tym bardziej ,ze zbliza sie wrzesień-wydatki szkolne i nie tylko.Tydzień temu zapisałam się do oriflame i zostałam konsultantką.Narazie nieźle mi idzie i jestem zadowolona.Wiem ,ze duzo byc moze na tym nie zarobie,ale zawsze będzie to takie kieszonkowe.Chciałabym jednak zyskać nowe klientki i dlatego pomyślałam,ze moze ktoś z was chciałby coś zamówić u mniehttp://www.oriflame.pl/prod/offers/CurrentBrochureFrontpage.jhtml to jest stronka, na której mozna zobaczyc katalog.Sprzedaję u siebie bez końcówek czyli nie 19,90 ,a 19 i jezeli ktos chciałby kupic kosmetyki powyzej 50 zł. oczywiscie ja sama zapłacę za przesyłkę. Jezeli ktos jest zainteresowany ,proszę piszcie;)) mozna tez pod e mail deihra@o2.pl P.S> Jesli macie jeszcze jkakieś pomysły jak mozna zarobic trochę kasy w wieku 17 lat to piszcie(mam na myśli sensowne propozycje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyhdhdul
tez kiedys szukałam czegos w wieku 17 lat ,ale jakos nie wyszło,myśllałam o gazetach ,ale nie chcieli mnie przyjać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×