Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raskad

Nie wiem kogo przyjac do pracy..w mojej firmie

Polecane posty

Gość kiedyś RER
Obstawiaj tę dziewczynę, z którą nadajesz na tych samych falach. A swoją drogą, co to znaczy "konfliktowa"? Pytam z ciekawości, bo właśnie odeszłam z pracy po pół roku z powodu zachowania i postawy szefostwa. Z zespołem miałam świetny kontakt (i utrzymuję go nadal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearle of sound poland
jesli ta druga była na zaocznych to wiadomo, ze musiała pracowac bo kto by jej studia oplacił? I nie dziwie sie ze ma staz pracy 5 lat bo tyle wynosza studia..:) dla mnie to zadne argument na ambicje:) Ambitny clowiek to ten co sam ustawia sobie poprzeczke. studia dzienne to ambicja. trzeba sie na nie dostac, utrzymac, skonczyc:P a jak ta 1 wsza była na dziennych logiczne ze nie pracowała, a jesli to mało, to troche itp. Jelsi ktos był na zaocznych ale.. od 4 roku juz pracował w fachu ktory studiuje uwazałabym go i za ambitnego i za mądrego:) a taki co robi byle gdzie a konczy zaocznie wogole cos innego widac ze robi te studia bo robi itp. długoo by pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak do końca nie wiesz, która tak naprawdę będzie lepsza. Na Twoim miejscu, poświęciłbym trochę kasy i na 1-3 miesiące zatrudnił obie. Na początku postawił sprawę jasno. Obie panie przeszły wszystkie etapy, ze względu na to, że każda z was ma coś innego co mnie interesuje dam wam dwom szansę, tylko od waszego zaangażowania będzie zależało, która zostanie. Może się okazać, że obie się sprawdzą i przyniosą Ci taki zysk, że je obie zatrudnisz. Kiedy wybierzesz jedną od razu zawsze będzie wątpliwość, czy dokonałeś dobrego wyboru, a może to tamta była lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zamów 10 książek
jedenastą dostaniesz gratis, przeczytasz w 3-4 miesiące i będziesz wiedział kogo wybrać hahahahhahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tyle darmowych e-boków
właściwie tyle stron internetowych z darmowymi e-bokami, a ja bym zapłacił 29.95 buahhahahha niezły dowcip:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearle of sound poland
ponadto jak tak te drugą odsyłaja z kwitkiem bo biora innych bo juz pracował.. to kolo sie zamyka, jak ona ma miec wiecej lat pracy niz to miała? głupota pracodawcow tez smieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys rere..konfliktowa, tak słyszałem, z dwoch firm sie zwalniała(bo ona uważała, ze ja przesladuja itd)..a z tego co wiem, bo znam włascicieli tych firm, panoszyła sie w firmie, rzadziła itd...szefosto chciało jej dac do zrozumienia, ze nie moze sie tak rzadzic bo nie jest szefem..ale zwykła pracownica..probowali kubeł zimnej wody nania wylac..to ona sie dwa razy z tych samych powodow zwalniała. Pierwszy pracodawca, mowił, w dodatku, ze nie chciała wykonowac jego polecen, bo uwazała, ze jej pomysły 21 letniej dziewczyny sa lepsze..od szfefa 36 wyżeracza w tej dzidzinie..dyletantka..ale starsznie ambitna, dlatego mam co do niej watpliwosc i o kadym pracodawcy mowi:\"źle\"..wiec..cos podejrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetach
ja nie rozumiem nad czym tu się zastanawiać. Mi te opinie stanowczo by wystarczyły, nie ryzykowałabym z taka pracownicą. To jest taka typowa " pijawka" ktora wessa firmę od środka; bedzie działać z myślą o sobie a nie o realizacji celów firmy. Jeżeli jest aż tak ambitna niech otworzy swój własny bizness lub pomyśli o franschizingu.......jeżeli nie ma kapitału :) taka malutka rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjme dwie na okres probny..zobacze ktora sie sprawdzi, moze obie sie sprawdza:) dzieki za pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwetech dałas mi do myslenia, faktczynie skoro taka ambitna, czemu dotej pory nie załozyła wlasnej firmy???mghhh opinie ma kieposka niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetach
Cieszę się, że chociaż troszeczkę mogłam pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearle of sound poland
bo uwazała, ze jej pomysły 21 letniej dziewczyny sa lepsze..od szfefa 36 wyżeracza w tej dzidzinie --- jesli chodzi oto to zgadzam sie. Starzy ludzie niechetnie ucza sie nowych technologii, ktore akurat obowiazują. Byłam na konferencji gdzie porf niezle takichzjechał na pytanie a kiedys sie budowało bojlery w łazience a prof mowi ba przepisy sie zmieniaja dzis montuje je sie w kuchni\1 panstwo nie moga miec klapek na oczach, wy co macie firmy;) czesto sie spotyka ze ci co maja firme mało wiedza ale robią to:) smieszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku...
A tak z ciekawości, ile nowa pracownica bedzie zarabiała????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearle of sound poland
napewno 1000 zł:P myslisz ze pracodawcy sa tacy chetni na rozdawanie ich kasy? no way:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIESTETY WIęCEJ;) do pearle of sound poland skoro ta druga miała takie nowatorskie pomysły mogła otworyc swoja firme, a nie komus..narzucac swoja wolą...a ze konfliktowa..to wiem na 100% kłociła sie z szefem, krzyczała na pracownikow...itd..wiec o cyms to świadczy,m nie chce niezrownowazaonej osoby u siebie, a kto mnioe apewni, e znow sie tak nie zacznie zachoywwac, nie ma nic gorszego niz nerwowe kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearle of sound poland
mało znasz zycie. aby byc na rynku tzeba miec plecy,stad prezesi firm klepia sie po ramieniu z posłami, pracownikami urzedu miatsa itp. trza byc chamem, tu panuje prawo dzunglii tylko by plajtla..bo.. chamy rządza. Jest roznica miedzy nowatorskim pomysłem a dobrym rozwiazaniem ktore funkcjonuje:) zgodnie z obowiazujaca technologią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc, moze mało znam... ale opinia innncyh ludzi o danej osobie jest wazna dla mnie i tyle..jesli ktos raz robił w pracy awanture moze ja zrobic drugi raz... a ja nie bede ryzkował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearle of sound poland
Mysle, ze ta awantura z czegos wynikała. Szefunio nie jest bez winy. Tak to jest jak sie dusi pewne rzeczy w sobie, bo nie wypada, bo szef itp a potem człowiek wybucha. Tez jestem zdania, ze trzeba mowic co sie mysli, szczegolnie tym prezesom- czesto chamom.. taki bogaty głupi cham nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pearle of sound poland sorki, ale to w jaki sposob mowisz...\"bogaty głupii cham\"..swiadczy o Twobei i twojej kulturze..czyzby przemawiała prze Ciebie zazdrosc.. ja znam bardo wielu bgatych prezesow na poziomie..a kilka pracownic..starsnie wrednych i chamowatych, chociaz maja zerowe pojecie o tym co robia..ale dumą nadrabiaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zleceniowka
Dlaczego uważasz, że osoba pracująca "dwa lata na umowę zlecenie" jest mało ambitna i leniwa. Ja pracuję ponad dwa lata (prawie trzy) na umowe zlecenie w jednej firmie, i jeszcze długo nie dostanę umowy o pracę BO STUDIUJĘ! Pracując przez cały czas zrobiłam zaocznie licencjat, teraz wybieram się na magisterkę. I uwierz, że nie z braku ambicji i lenistwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearle of sound poland
wiem to z zycia. Ci co mają firmy mają je bo mają kase, zero wiedzy. Ot dowiedzieli sie ze na tym sie kase robi to robią. Cos im szorni ale to nic aby kasa była, a jak to chodzi i czy wogole chodzi niewazne. Tacy sa wazni bo.. mam firme, zobaczcie a to zwykly guoi cham, bogaty.. dzieki ludizom-pracownikowm tak naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearle of sound poland
poradnik- on powstaje na bazie czyjegos doswiadczenia- sprawdził działanie i pisze. Mam mnostow rekopisow z takich wlansie dosiwadczen jak prof sprawdzali działanie danego systemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×