Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kathleen

Jakie kolory cieni do powiek?

Polecane posty

Gość kathleen

Cześć dziewczyny! Mam pytanie, wybieram się na wesele i kupiłam niebiesko-zieloną sukieneczkę, można powiedzieć, letnią, na cienkich ramiączkach (nie żadna balowa ani dostojna). Myslałam, zeby na oczy nałożyć zielony lub niebieski cień, ale koleżanka stwierdziła, że mogę wtedy wyglądać jak "PANI WIOSNA"... Jakiego cieniu użyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathleen
dodam, że mam ciemnobrązowe włosy i brązowe oczy,. Biżuterię będę miała sztuczną, też w kolorze niebieskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to \"cienia\" a nie \"cieniu\" :O Może jakiegoś delikatnego rozświetlającego? Skoro to sukienka letnia a nie balowa to nie przesadź z makijażem. Moze po prostu pomaluj sie trochę mocniej niż na co dzień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathleen
zawsze miałam problem z końcówkami ;| Myślałam, żeby użyć jakiegoś w musie, jak z Maybelline'a. Zastanawiam się jeszcze, czy usta powinny być zaznaczone jakimś mocniejszym kolorem, czy pozostać przy bezbarwnym błyszczyku. Dzięki za pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie maluj sie tymi w musie bo robią się takie wałeczki na powiece i nie wygląda to za ciekawie :O Usta zaznacz jakimś delikatnym kolorem, moze różem albo jak jesteś opalona to jakimś jaknym brążem albo złotym :) Fajne pomadki ma Maybellina te srebrne w pisaku, delikatne kolory i ładnie lśnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathleen
O, dobrze wiedzieć, bo już chcialam kupować ten cień ;) Zresztą, i tak najważniejsza jest panna młoda, więc wystarczy, że nie będę wyglądała jak rusałka wodna ;) Dzięki wielkie raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod żadnym pozorem nie zielonym ani niebieskim;/ nie rozumiem skąd trend żeby przy niebieskiej sukience malować sie na niebiesko;/ ostatnio na kilku weselach właśnie to widziałam i się zdziwiłam;/ dominuje klimat niebieska sukienka niebieskie dodatki czasem nawet buty i niebieski makijaż bez sensu. może jakiś cokolwiek w innym kolorze? zamiast niebieskich dodatków srebrne, złote? makijaż: proponuje srebrny, beżowy, złoty, coś delikatnego rozświetlającego nie mocny delikatny. ładnie podkreślone rzęsy ale bez czarnych czy brązowych kresek nad czy pod powieką. troszczże różu (brzoskwiniowego opalonego) na policzki będzie wyglądało jak muśnięcie słolońcem. a usta naturalne, delikatne najlepiej pociągnij błyszczykiem a nie szminką. oczywiście wszystko dobierz do siebie czy ci pasuje bez sensu róż jeśli ci nie ładnie itp. co do cieni to ja lubię rimmela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje kolor zielony ale taki jasny, bedzie sie z kolorem brązowych oczu ładnie kontrastowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys--> kolor cienia dobiera sie do koloru teczówki a dopiero pozniej kombinujesz aby pasowala do sukni, tu akurat dziewczyna ma brązowe oczy i wiem ze zielony kolor bedzie pasowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba złoto i beż do brązowych pasuje. nie jest kontrastowe bo wydaje mi się że wystarczy kontrast sukienki do urody a kontrastowy cień to już będzie przesada. nie wiem to moja opinia widziałam właśnie 4 takie dziewczyny na niebiesko cale i kiepsko wyglądały. 3 z nich to były akurat brązowo okie brunetki. może zbyt dosadnie się wyraziłam:) zielony tez bardzo ładnie wygląda z brązowymi oczami przyznaje ci racje ale wydaje mi się zbyt kontrastowy jeśli wszystko będzie zielone i niebieskie to może makijaż spokojniejszy? właśnie w ciepłych odcieniach brzoskwini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed zrobieniem makijarzu robie kilka prob(rozne kolory cieni) i dopiero oceniam czy nie robie z kogos barbie czy tez starej baby :) tazke autorko wszytsko zalezy od typu urody no i dobrze by bylo zeby to sie wszytsko komponowalo z kolorem sukieneczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×