Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teo1722

CORK

Polecane posty

Gość D-Stokrotka24
Hello a ja jestem z Waterford to niedaleko od Cork!! Pozdrawiam wszystkich!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zarejestrowalam sie wczoraj na mycork i do tej pory nie dostalam pootwierdzenia na maila:O wiec nie moge sobie popisac :O tak wiec bede tu zagladac :P D-Stokrotka - czesc 🖐️ jak ci sie zyje na zielonej wyspie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej D-Stokrotka24 :)Aoife Landers :D... co tam laski slychac??? u nas w Polsce chyba zima nadchodzi.... zimnoooooo :P pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do nas lato wrocilo :) cieplutko i slonecznie:) podobno caly wrzesien ma byc taki, no, zobaczymy. przydaloby sie troche ciepla bo tego lata za wiele go nie bylo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche...:O nieciekawie bylo tego lata :O i teraz tez sie juz zachmurzylo :O ale co tam, przywyklam :( teo, bylas na forum mycork? ja nadal nie dostalam potwierdzenia rejestracji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z cork
nie musisz byc zalogowana zeby przegladac mycork. zreszta tutaj (w cork) nie ma problemu z poznawaniem nowych ludzi, wiec nie potrzebujesz forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie logowalam sie, ale poczytalam sobie troche.. widać fajni ludzie tam sie pojawiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-Stokrotka24
Witam wszystkich!!:) Jestem tu od m-ca i narazie jakos zyje!! Mieszkam z narzeczonym!! On jest tu juz od 10 m-cy!! Pracuje a ja narazie poszukuje zatrudnienia!!??!! Zobaczymy co z tego wyniknie a narazie pozdrawiam!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-Stokrotka24
Mam pytanko??!! Czy jak prywatnie pojde do GP to on moze mi wydac recepte na tabletki anty?? Moze ktoras z Was wie??!! Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi!! Jeszcze raz pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka D-Stokrotka24 i jak idą poszukiwania pracy? no to widze, że Twoj narzeczony jest tak jak moj chlopak od listopada:) Myslicie o jakims powrocie do Polski, czy planujecie zostac? milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez z cork - forum przegladalam, ale zeby popisac trzeba juz sie zalogowac. Dalej nie dostalam maila z potwierdzeniem, wiec nie chce mi sie w to bawic. D=Stokrotka - dostaniesz recepte jesli pojdziesz do GP. Tylko pamietaj, ze tutaj chodzi sie tylko prywatnie, tzn. niby nie prywatnie, ale za kazda wizyte musisz zaplacic. I za recepte czasem tez :O teo - bylam w Polsce tego lata na wakacjach, akurat trafilam na upaly, bylo suuuuper :) Ale zima juz dawno nie bylam, nie pamietam jak normalny snieg wyglada :( a tak bym chciala porzucac sie sniezkami, grzeznac w zaspach, i zeby snieg tak fajnie skrzypial pod nogami.......... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a z jakiego konta pocztowego korzystasz? czasem te polskie zawodza. ja tam nie lubie tego mycork, pewnie dlatego ze znam tam niektorych moderatorow, a reszty nawet nie chcialabym poznac :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lauren - kozystam z polskiego konta wlasnie :O onet poczta. A ty tez mieszkasz w cork? Bylas kiedys na takim forumowym spotkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja to \'tez z cork\'. Dziwne zjawisko na tym forum panuje :O z czarnymi nikami chca gadac, a z pomaranczowymi nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jej o tym
Witajcie! pisalam juz wczesniej ze wyjezdzam pod koniec wrzesnia ddo youghal...i mam pytanie nie mam pojecia jakie ciuchy zabierac?! plaszcze zimowe czy np. jesienne plaszcze i kurtki? Polbutki czy kozaki? wiadomo ze nie wiadomo ile tego nie przewioze ale ja nie wiem jak wyglada u Was zima:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jej o tym - zimy tu na ogfol nie ma :( czasem rano przymrozek, czaaaaasem temp. spadnie ponizej zera, ale nie wiecej niz jakies 3 stopnie... tak wiec nie zabieraj zbyt cieplych kurtek. :) A jesli chodzi o mode - wszystko dozwolone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jej o tym
czy wy przed wyjazdem tez byliscie tacy spanikowani? a jednoczesnie nie mogliscie sie doczekac a za chwile z kolei mieliscie ochote sie rozmyslic? czy jestem psychopatka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-Stokrotka24
Hej Teo 1722!! Nie myslimy o powrocie ale tez nie chcemy tu zostac na stale!! Narazie sie docieramy bo wczesniej nie mieszkalismy Razem i chcemy sprawdzic czy wytrzymamy ze soba??!!:) Mam nadziej ze niedlugo znajde jakas prace!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zycze powodzonka w tym \"docieraniu\" czasem ono sie przydaje....:P a w polsce z jakich miast jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jej o tym
ja tez z podkarpacia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×