Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sarccia

mam pytanie w sprawie parkowania w londynie ???

Polecane posty

Gość sarccia

Mam pytanie w sparwie parkowania przed swoim miejscem zamieszkania w londynie?A dokladnie chodzi mi,ze nie moge w tym miejsu parkowac poniewaz jest to miejsce dla resydentow.Czy ktos z was wie moze jak zdobyc potrzebna naklejke parkingowa w miejscu zamieszkania,gdzie sie udac a moze wsytarczy wypelnic tylko jakis formularz ? Za wszystkie wasze odpowiedzi z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy gdzie w Londynie dokladnie... ale w wiekszosci wypadkow wystarczy udac sie do Councilu lub parking shopu... wiele z nich prowadzi firma NCP... kupujesz tam roczny RESIDENT PERMIT w zaleznosci od okolicy w jakiej mieszkasz moze kosztowac od 12 funtow w zwyz na rok badz pol roku... mozesz takze kupic VISITORS PERMIT - sa 24 h, tygodniowe i 3 miesieczne w zaleznosci od potrzeb... jedyny klopot w tym ze musisz byc rezydentem czyli dom musi byc na Ciebie badz musisz miec potwierdzenie adresu... wszelkich informacji dodatkowych uzyskasz w Councilu powodzenia ps informacje z pierwszej reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarccia
wielkie dzieki za szybka odpowiedz ale mam jeszcze pytanko jezeli dom nie jest na nas tylko na naszego kolege to czy w tym wypadku tez moge sie starac ???oczywiscie potwierdzenie adresu mamy czy to powinnno wystarczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli dom jest na kolege to najlepiej nich on sie stara o taki permit jako \"wlasciciel\" ale tak jak napisalem wszelkich dodatkowych informacji udziela Ci w councilu lub parking shopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarccia
a gdzie taki parking shop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarccia
A jezeli on nie posiada auta to tez moze starac sie o taki permit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarccia
To jeszcz rAZ JA OTOZ DZIS BYLAM W COUNCIL HARINGEY I ODEBRALAM FORME NA PARKOWANIE W LONDYNIE W MIEJSCU SWOJEGO ZAMIESZKANIA I TERAZ TAK SIE ZASTANAWIAM CZY KTOS Z WAS WYPELNIAL JUZ TAKI FORMULARZ CZY SA POTRZEBNE JAKIES DOKUMENTY ,KTORE MUSZE SKSEROWAC DO TEJ FORMY ??? CZY WYSTARCZY WYSLAC TYLKO APLIKACJE NA PODANY NIZEJ ADRES ?? jAK OPLACIC TO PARKINGOWE CZY ONI PRZYSLA JAKIS RACHUNEK??JESLI KTOS SIE ORIENTUJE W TYM TO PROSZE O JAKAKOLWIEK POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×