Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polska księgarnia

polska księgarnia

Polecane posty

witam za kilka miesięcy (mam nadzieję) otworzę w limerick pierwszą tutaj księgarnię z polskimi książkami, prasą, filmami itd. jest to już druga w irlandii taka księgarnia.Co wy o tym myślicie? Zapraszam na dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie o coś takiego mi chodzi, wiadomo, że w licznych księgarniach w irlandii znajdziemy polskie tytuły, ale myślę, że jest to ogromna nisza na rynku .Mam nadzieję, że to będzie strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powracam do tematu. to ma być coś w rodzaju małego empiku, oraz miejsce do poczytania gazetki przy kawce czy herbatce. Limerick to duże miasto, a już teraz słyszę, że brakuje Polakom polskiego słowa, filmów, gazet. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskapo
fajny pomysl szkoda tylko ,ze w londynie nie wpadnie nikt na taki pomysl.Ciakawa jestem tylko cen ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny to zależyod rodzaju książki i tego jaki koszt jest zakupu. Ale pewne jest to że nie ustawię 100% marży.Chciałabym aby klienci do mnie wracali, a nie zakupiwszy jeden towar podziękowali- krzycząc: DROGO !!! Jeśli chodzi o Anglię nie ma problemu, bo zamawiać będzie można u mnie też przez internet, więc zapraszam.\\Ale otwarcie bedzie za około 2 mce. Za miesiąc jadę do Polski, i myślę że w następnym m-cu po przyjeździe wszystko nabierze tempa. Szkoda tylko, że nie piszecie jakie jest wasze zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
Mysle ze dobra sprawa, i przydalyby sie tez jakies ksiazki do nauki polskiego dla dzieci. Tylko tak mi sie mysli ze sporo jest ludzi ktorzy wyjezdzaja na jakis czas i nie chca potem ciagnac ze soba gor dobytku wiec pomysl tez o wypozyczaniu ksiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam juz dluzszy czas ksiegarni w uk z polskimi ksiazkami ale nic kompletnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darekk2
Dokładnie jak Ewa napisała księgarnia rewolucja działają w kilku miastach w UK do tego nie ma problemu żeby zamówić online paczka w ciągu kilku dni dochodzi, a przy zamówieniu chyba powyżej 30 funtów wysyłka gratis. Więc nie wiem, jak wy szukacie, że nie wpadliście na ich stronę jeszcze. Ewentualnie jakby ktoś szukał konkretnego tytułu - 0800 77 34 800 darmowa infolinia do nich, dzwoniłem raz odebrali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misska
Darek przekonałeś mnie i zamówiłam 4 książki i o dziwo doszły po 6 dniach więc jestem pozytywnie zaskoczona. Nie napisaliście a może to jakiś plus być, że księgarnia rewolucja przy zamówieniach powyżej 30 funtów ma darmowe wysyłki. U mnie tak było przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Ratajczak
A widzieliście, ile ciekawych promocji http://www.rewolucja.co.uk/promocje ? Ja tam dużo książek dla córy ostatnio zamawiam, przesyłka jest tania, niecałe dwa funty, a mają naprawdę sporą ofertę, nie tylko zresztą, jeśli chodzi o literaturę dziecięcą. Ogólnie jest w czym wybierać. Fajnie, że takie księgarnie istnieją, na emogracji bardzo tęskni się za polską literaturą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziminka
Akurat jeśli chodzi o polskie książki to faktycznie księgarnia rewolucja na wyspach to chyba jedna z lepiej zaopatrzonych. Kiedyś się tym interesowałem to mają ponad 70 tys tytułów. Bardzo dobry kontakt. Na pewno jeśli ktoś lubi czytać warto sobie zapisać namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurkatka
Cieszę się, że w UK można zamówić polskie książki z księgarni internetowych. Jednym z moich najnowszych odkryć jest księgarnia Rewolucja. Mają większość z tych tytułów, o których tu piszecie, co w UK jest dość niespotykane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reneetka
Widzę, że Rewolucja jest baaaardzo poczytna :) To fakt - dają czytelnikom wielki wybór, zwłaszcza tym, co lubią duuuużo czytać jak ja. Ja też obkupuję tu całą rodzinkę w książki - od moich bliźniaków-przedszkolaków po siebie i męża. Dlatego przy takich zamówieniach mamy dostawę gratis (czyli zamówienie robimy powyżej £30 jak już to wspomniała o tym wcześniej Misska :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danikaxx
Słyszałem, że posiadają bardzo tanie wysyłki, a w przypadku zamówień powyżej 30 funtów wysyłka jest całkowicie darmowa. Także Rewolucja to z pewnością godna polecenia polska księgarnia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanika2
Zdecydowanie najlepszą księgarnią w UK jest Rewolucja. Jak widać na tym forum nie tylko ja mam takie zdanie. Plusem jest duży wybór książek i tania wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Losie znow ktos reklamuje ta ksiegarnie. Teraz gdy funt kosztuje prawie 6zl trzeba byc durnirm, zeby za funty kupowac ksiazki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarenio
I co czyli w związku z tym mamy nie czytać? Albo czekać długo na wysyłkę z Polski, która dodatkowo będzie bardzo droga? Nie, ja wolę nie. Zamówiłam sobie wczoraj tę książkę: http://www.rewolucja.co.uk/produkt/wiecej-krwi-5312349 i liczę, że dotrze do jutra, będę miała przyjemny weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukolele
Ciesze się, że są takie księgarnie na wyspach. Ja sporo czytam (chociaż faktycznie po przeprowadzce do UK mniej niż kiedyś, ale nadal sporo) i nie wyobrażam sobie, że każdą książkę miałaby zamawiać z Polski. Ostatnie zamówienie też w księgarni Rewolucja, a że zamówienie dość duże, to przesyłkę miałam gratis. Paczka dotarła szybko no i miałam co czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytnik i ebooki, i problem z głowy, niezależnie od języka. Plus w większości ebooki są sporo tańsze niż książki papierowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małogośka873
Zdecydowanie polecam księgarnie Rewolucja. Zawsze wszystko jest ok. Dobra obsługa i terminowo dostarczają książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, moje odczucia co do Rewolucji też są bardzo pozytywne. Duży wybór książek za rozsądną cenę. Polecam. Adela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvikaa
Rewolucja ma chyba najlepsze zaopatrzenie - ok. 80 000 tytułów. Jest z czego wybierać. Też tam robię zakupy, bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przy obecnym kursie, bardziej sie opłaca kupować książki w złotówkach niż w funtach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaramimi
No nie wiem. W Rewolucji masz tanią wysyłkę (niecałe 2 funty). Z Polski za przesyłkę zapłacisz krocie. Ja tam kupują w Rewolucji i na pewno nie będą się miotała z zamawianiem książek z Polski, bo to się nie kalkuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina089
Tutaj http://www.rewolucja.co.uk są namiary na tę księgarnie. Koniecznie tam zajrzyjcie. Obecnie jest tam promocja, która nazywa się "Szalony piątek, szalona cena". Polega na tym, że co piątek jeden wybrany tytuł jest przeceniony od 30% do 50%. SUPER sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsino
Księgarnia rewolucja to jest mi dość dobrze znana, ale o tej promocji to nie słyszałem. Oni i tak mają bardzo dobre ceny jeśli chodzi o polskie książki w UK, a takie dodatkowe 30%+ w piątek to może być coś fajnego, wiadomo, ze nie zawsze trafi się tytuł ale warto sobie to pilnować dzięki za namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×