Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZawszeOptymistka

Dobre ubranie na rozpoczecie ?

Polecane posty

Dla mnie, to zdecydowanie nie jest strój na rozpoczęcie roku. Co prawda ładne spodenki i bluzka też moze być, ale jako strój codzienny. Spodnie według mnie, powinny zakrywać co najmniej kolano, jeśli już muszą być krótkie. I ogólnie nie widzi mi się coś takiego, bo ja to chyba jednak mam zakodowane, jakoś inaczej ;) Nie mówię, o typowej czarnej lub granatowej spódniczce za kolano i białej bluzeczce z kołnierzykiem, ale coś pochodnego z odrobiną polotu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeeznadziejneeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, a jak myslicie czy moge na rozpoczecie isc na czarnoa do tego np czerwona torebka, czerwone buty i czerwone kolczyki, ubranko z tego sliskiego materialu, heh, piszcie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KellyFrancis
Ja myślę, że te białe spodnie się nadają, ale bluzka nie. A czarny strój może być, tylko zamiast czerwonych, laepiej żebyś nałożyła białe dodatki. Sama nakładam czarną spódnicę w białe, małe kropki, białą wiązaną bluzkę i plastkiowe (nie tandetne!) białe, małe "korale".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teżcoś
1 - absolutnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
a jak dla mnie ok ...choc zalezy czy to gimnazjum czy liceum...ogolnie nie jest ekstrawagancko, nie ma miniowki, duzego dekoltu więc mozesz sie w to ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×