Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada65

Szukam przyjaciolki do lozka

Polecane posty

ok a kiedy byś się chciała spotkać??? mogę do Szczecina podjechać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, zahasłowałam się, teraz możemy normalnie porozmawiać :) a może spotkamy się gdzieś po środku? ja czasami bywam w wawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka87
liroya teraz jestem natka 98 no nie wiem ja mam 17 a ty 32 lata wiec nie wiem czy mi to odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy masz jakieś szczególne upodobania? wolisz byc bierna, aktywna... ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka87
liroya o tej wawie to nie ja bylam ta ada teraz jestem natka87 bo ktos haslem zabezpieczyl i nie wiem po co to zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo aktywna, ale też mogę być i pasywna , dzika i spokojna...zależy od drugiej osoby czego Ona pragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka87
nie wierz o tej warszawie bo na marne pojedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, kto się wygłupia??? nie wiem po co ktoś tak miesza. mi taka różnica wieku nie przeszkadza, nawet fajnie z dojrzałą doświadczona kobietą. ja mam za soba tylko jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama nie wiem co bym chciała, chyba na początku trochę wstydziłabym się być jakoś bardzo aktywna, bałabym się że pomyślałabyś sobie że jetem taka nieporadna i wszystko źle robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden raz masz za sobą , to bardzo miło . Własnie nie odpowiedziałaś mi ile masz lat , jak mogę wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 17 a dokładniej 17 i 3 miesiące, jestem majowy byczek :) a ty jaki jesteś znaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego miałabym sobie coś żle myśleć...ja tez taka byłam na początku...nic nie będzie szkodziło jak przejmiesz inicjatywę, nawet mnie to bardzo rozpali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, ja nie mam w sumie żadnych doświadczeń, tylko tamten jeden raz. z chłopakiem też tego nigdy nie robiłam... ale bardzo chciałabym spróbować jeszcze raz właśnie z kobietą. czuje że to coś niezwykłego może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem Wodniczką... hmmm..17 lat i szkolenie w Warszawie??? z wielką chęcią wyliżę i wypieszczę taką dojrzewającą brzoskwinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mamay szkolenie ufundowane przez unię z wolontariatu, związane z pracą ośrodkach pomocy społecznej. jak ty słodko i kusząco piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz rację , żaden samiec nie zna naszych potrzeb tak dobrze jak my same...wiec nie masz się czego obawiać będzie cudownie...może sie nawet w tym zakochasz jak ja...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może... jeszcze nie wiem ale naprawde czuję że to może byc coś niesamowitego :) muszę juz lecieć będę jutro wieczorem, bedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueheheheheh
"z wielką chęcią wyliżę i wypieszczę taką dojrzewającą brzoskwinkę" heheheh przeciez to facet co pod laskę się podszywa. to sa teksty facetów a nie kobiet. uważaj młoda jakiś stary zbok jaja sobie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannabarbera24
podniecam sie czytając to, chętnie podsunleabym swoja cipeńkę do wylizania, podnciecją mnie lesby, zero niesttey dosiwadczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liroya11
Ada to wszysko pisze jakis facet podszywacz nie widzisz jak kreci???!!!!! Ja nic nie pisałam mam 18 lat i jestem z wawy:D Jak co to zaczernie sobie ten nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×