Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piszcie plissssss

jak jest w hiszpanii?

Polecane posty

Gość Piszcie plissssss
te mieszkanie to wujek mi załatwiał to może nie byłby taki podły i nie załatwiłby mi jakiejś "nory" mam taką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszcie plissssss
ja nie znam języka i to też problem dla mnie. Licze tylko na wujka ale wiadomo że nie moge wszystkiego od niego uzależniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
mysle ze nie ,ale najpierw sama ocen tu sa czasem dziwne oceny stanu mieszkan ,dziwne dla mnie ,do dzis nie moge sie do tego przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
a co bys chciala lub mogla robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszcie plissssss
no zaczynam od zbiorów bo jak narazie to tyle mam załatwione najpierw winogrona pózniej, orzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszcie plissssss
ale to ok miesiąca pracy tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
hmm ciezka i malo platna praca u nas na plantacjach tylko arabowie pracuja ,bo nikt nie chce tego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszcie plissssss
ma kogoś znajomego w barze który mógłby mnie zatrudnić w barze ale tam to trzeba znać chociaż na poziomie podstawowym język chyba a ja jestem na poziomie przywitań liczb itd dopiero zaczynam sie uczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszcie plissssss
ja podchodzę do tego tak że może warto zacząć od tej mało płatnej pracy a zczasem może będzie lepiej... Może to trochę zbyt optymistyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
ok jest taka najwieksza whiszpani firma nazywa sie El Pozo zajrzyj na ich strone ,jest poisane w kilku jezykach ,to jest slynna przetwornia miesa ,mam znajome ktore tam pracuja ,zarabiaja na poczatek ok 1200 euro na reka ,8 godzin dziennie ,sob i niedz wolne ,pelne swiadczenia socialne ,itp ,dostajesz na poczatek kontrakt na po roku i jak bedziesz dobra przedluzaja na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszcie plissssss
dzięki zajżę napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszcie plissssss
a ty gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
optymizm jest bardzo wazny ale nie daj sie wykorzystac ,praca w barze nie jest latwa no i od switu do nocy tak ze nie masz czasu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
ja mam wlasna firme ale to nie jest praca dla kobiety hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszcie plissssss
trochę ciągnie mnie do tej hiszpanii nie wiem nawet czemu. Chyba coś sobie ubzdurałam poprostu w tej mojej główce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszcie plissssss
tak tylko zapytałam z ciekawości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
uwazam ze nie jest to zly pomysl tylko nie mozesz miec wygorowanych zyczen ,lepiej znizyc troche oczekiwania ,niz sie rozczarowac ,jesli bedzeisz chciala wiecej informacji chetnie sluze pomoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
tzn informacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszcie plissssss
no ja nie mam wygurowanych życzeń napewno. A za wszelkie informację ci dziękuję bardzo i oferowaną pomoc również:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
nie ma za co wiem jak to jest za granica ,to nie jest moj pierwszy kraj w ktorym mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszcie plissssss
mój to pierwszy wyjazd za granicę i boję się że się tam nie odnajdę. A po jakim czasie tobie to przyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszcie plissssss
I co z tym trybem życia w Hiszpanii do którego trzeba się dostosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszcie plissssss
Nie ma co oczekiwac odpowiedzi trzeba iść spać bo już pózno. Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
wiesz ja od najmlodszych lat mieszkam za granica i trudno mi powiedziec teraz jak to jest zaczac cos od nowa ale to zalezy od otoczenia ,ludzi ktorych poznasz miejsca pracy hiszpanie pracuja wlasciwie caly dzien ,z przerwa na sieste tzn zaczynaja rano do 14 i potem od 17 do 20 ,21 wiec do tego trzeba sie przyzwyczaic, Banki sa otwarte tylko do godz.14 wiec ciezko jest cos zalatwic gdy sie pracujePrawdziwe zycie zaczyna sie dopiero pozny wieczorem i chociaz jest to wesoly ,lubiacy sie bawic narod ,nastepnego ranka wszyscy sa w p racy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszcie plissssss
A jednak jest odzew. Dzięki bardzo. Praca do tych póznych godzin nocnych przeraża trochę ale z góry zakladam że z czasem do niemal wszystkiego można się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszcie plissssss
Ja lubię się bawić jak najbardziej ale tam chyba po całym dniu pracy nie dałabym rady niestety i jeszcze wstać rano bez problemów po imprezce też byłoby trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllh
Podtrzymuję temat- czy ktoś kto był w Hiszpanii mógłby napisać jak tam jest jak sie tam żyje itp. ogólnie napisać swoje zdanie na temat życia w ty kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola 78
Witam Mieszkam w Hiszpanii od 10 lat. Najpierw w Pamplonie potem w Alicante a teraz w Garrucha w provincji Almeria na poludniu Hiszpanii. Od poczatku mi sie tu spodobalo. Pracuje jako Recepcionistka w hotelu i jestem zakochana w tej pracy. Fakt faktem ze teraz to nie to co 10 lat temu. Jak wtedy bralam wyplate i jechalam do polski to mialam mnostwo pieniedzy. Teraz jak czytalam u kolegi wyzej, 1000 euro to sredia wyplata. Ale mi to nie przeszkadza. Zyje mi sie bardzo dobrze, mam kochanego meza, dom, dwa psy i sloñce praktycznie przez caly rok. Jesli chcesz zarobic pieniadze to moze nie jest odpowiedni kraj, ale jesli chcesz poznac wspanialych ludzi, wesolych, wysiadywac do pozna przy winku w kawiarniach i opalac sie przez caly rok to wybierz Hiszpanie. Pozadrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola 78
tak jest, mozna wiedziec gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
mieszkam wcale nie daleko od ciebie ,prov Murcia ,rowniez nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×