Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piszcie plissssss

jak jest w hiszpanii?

Polecane posty

Gość sevillana
jesli chodzi o temperature, to pamietaj, ze co innego jak sie jest na wakacjach, a co innnego jak sie pracuje. Przy wysokich temperaturach czlowiek sie czuje po prostu nieswiezo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .tiku tiku
ja tez w sevilli 2 lata juz .upal nie do zniesienia .....juz odliczam tyg. do jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
no nie jest az tak goraco ja lubie cieplo wiec sie tu wspaniale czuje i wcale mi nie przezskadzaja te temperatury w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .tiku tiku
40 stopni to nie goraco ...............???????????????ja przy 35 juz stekam ze upal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest, ale Ty sie pewnie do pracy nie malujesz i nie masz dluzszych wlosow do ulozenia i bluzki przy ciele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
A ja bylem pewny ,ze wszystkie kobiety zawsze marzna ? To fakt do pracy nie musze sie malowac ,ale nago nie chodze Mimo wszystko wole sie spocic niz zmarznac ,a jak juz naprwde za goraco mi jest to wskakuje do morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tymi godzinami pracy
to nie do konca tak jest,bo nie wszyscy pracuja do 14 a pozniej od 17,tak jest tylko w sklepikach malych,w biurach no i w bankach (tu tylko do 14),a w centrach handlowych,barach,na budowach,fabrykach(tam gdzie jest duzo ludzi)czy na sprzataniu jest praca caly dzien...(no chyba,ze ktos ma godzinna przerwe na obiad)i konczysz wtedy prace wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
Nie wiem jaki czas pracy obowiazuje na polnocy kraju ,tam nie jest tak goraco , tu gdzie ja mieszkam oprocz centrow handlowych ,wszyscy maja taka przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość companera
Szczerze mowiac taka przerwa jest bez sensu, caly dzien rozwalony. Wolalabym wczesniej wrocic do domu niz miec 3 godziny przerwy. A jak ktos ma daleko do domu, to co ma zrobic z tym wolnym czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
sa dwa wyjscia ,albo sie do tego rytmu pracy przyzwyczaisz ,albo musiasz szukac innego kraju pobytu To fakt w ten sposob caly dzien spedzasz poza domem hiszpanie po prostu spedzaja ten czas w barach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hiszpanie są bardzo impulsywni i nieprzewidywalni. Szczególnie na południu w okolicach Malagi i Marbella, bo to potomkowie Arabów zmieszani z ludnością hiszpańską. Pracy tutaj jest dużo, bo mieszkają tysiące Anglików i innych, którzy osiedlili się w tej najcieplejszej części Europy. Polecam pobyt tutaj, bo łatwo się żyje i ludzie są bogaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×