Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zizzi

TURMONCKA w Wawie to na jekiej dzielnicy jest ??

Polecane posty

Gość zizzi

mam sie tam umowic z pewna laską ale nie wiem czy w ryja tam nie dostanę , jaka to dzielnica i w ogole jkas spokojna czy jak ??To gdzies koło gimnazjum. DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizzi
widze na mapce ze to jakas krotka uliczka ale jaka to dzielnica ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizzi
ok więc bródno, w necie zobaczyłem ze to niby gimnazjum to na turmonckiej 2jest wiec gdzies kolo tego ma se z nia spotkac ale powiedz mo w takim razie jaka jest to dzielnica spokojna?? taka jak targówek czy jak praga czy moze jak ochota ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawiaczek
spoko rejony zapraszamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rawka
no cóż nie ma dobrej reputacji,ale nie wydaje mi sie żeby była niebezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała Warszawa to jedna wielka
dresiarnia! :-O Powiedziałem sobie, że nigdy w życiu nie pojadę już do Warszawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3wiola ...........
dzielnica bródno gmina targówek . czy spokojna ? w miarę zależy o której godzinie i w jaki dzień się wybierasz jeśli sobota wieczór to nigdzie nie jest bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizzi
"zy spokojna ? w miarę zależy o której godzinie i w jaki dzień " niezle, powiedz cos wiecej bo widze ze sie czegos ceikaweo dowiem :) ale tam jest tak jak na pradze ?? czy lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawiaczek
zapraszam tam na nasze rejony przy Suwalskiej ..... napijemy sie , pogadamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawiaczek
a zizzi tam będziemy na ciebie czekać z flaszeczką to jak napijesz sie z nami czy e tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawiaczek
widać żeś wydyganieć i obstraniec jak się ludzi pytasz czy tam bezpiecznie.... ..pamiętaj wszędzie po mordzie możesz dostać jak nie potrafisz się zachować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka..............
do 'cała Warszawa to jedna wielka...' - nikt cię tu nie zaprasza, wcale nam ciebie tu nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizzi
do wawiczek : koles ja sie nie pytam bo sie boje , ci ktorzy by probowali mi sie nie spodobac skonczyli by z poderznietym gardłem zanim by sobie zdążyli zdac z tego sprawe. Pytam sie bo chce wiedziec czy w tym rejonie mozna spokojnie normalnie sobie z panna pochodzic czy bedzie akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawiaczek
za taka akcję zasłużyłaś ś właśnie na akcję , i lepiej zawiń se sobą klamkę , bo możesz stamtąd nie wyjść cało jak sie dowiem że to ty się do mojej siostry przystawiałeś ona ma potrzebe normalnego faceta a nie jakiegos pierdolnietego co z nożem śmiga może Jej też bys przez przypadek nożem po bluzce przejechał i próbował zgwałcić ... już jesteś trupem jak sie tam zjawisz a nie bedziemy mieli problemu sie dowiedzieć Która z naszych sióstr się tam ustawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizzi
Bardzo Pana przepraszam za moje zachowanie. Już nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizzi
nie rozwalaj mnie psychiczneie koles ,chyba nie zrozumiales, jestem gosciem z klasa i jak problemow nikt nie bedzie robil to nic nikomu sie nie stanie. a po co miał bym ja gwalcic to spotkanie jak nic nie wyjdzie to nie. Jesli mowisz o tym ze zbyt drastycznie postepuje to tylko dla tego ze nie lubie sie wdawac w argumenty jak mowie odejdz to znak ze drugi raz juz tego nie poweim. a tak jestem OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurna facet
czy nie sadzisz ze jestes za ostry moze poprostu kos ot tak do ciebie podejdzie i zechce zapytac o godzine a ty pyk i skosile fgoscia , co ty z legii jestes czy jak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam jestm za gosc
ma racje jak mowi idejdz to koles powinien odstapic a nie swirowac i komus uprzykszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×