Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czipsik

sukienka

Polecane posty

mam takie pytanie bo sie troche nie orientuje chodzi o suknie slubna a dokladnie o to czy jest roznica w suknio szytej na miare a dopasowanej czyli takiej przerobionej bo w salonie powiedzieli ze nie ma roznicy ale oni powiedza wszystko byle tylko sprzedac suknie moze wy sie bardziej orientujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy
To zależy, jakie suknia ma cięcie. Niektóre lłatwo da sie przerobić, a niektóre nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglott
Czasami wystarczy zwęźić sukienkę w talii i jest ok, czasami nie leży nic. W rybce np. nie wyobrażam sobie beztroskiego skracania - proporcje między wąską górą a szerszym dołem muszą być zachowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrobatka
Jezeli zamawiasz suknie w salonie to powinni cie pomierzyc i uszyc ta sama sukienke ktora Ci sie podoba tylko do twoich wymiarow..Jak to beda ja dopasowywac do Ciebie??przeciez w sklepie sa tylko modelowe sukienki-ukurzone,ktore ktos przymierzal juz kilka razy... A zreszta cena takiej uszytej jest zawsze taka sama jak tej w sklepie wiec lepiej chyba miec nowa uszyta niz przerabiana ... przynajmniej takie jest moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×