Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jokomiko

Dobre kremy i balsamy

Polecane posty

Gość jokomiko

hej czy macie wypróbowane jakies naprawde dobre balsamy do ciała i kremy do twarzy, tylko niezbyt tłuste nie lubie się lepic do ubrań, mam blada i sucha skórę, piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za najlepsze balsamy uważam GARNIERA czerwony, różowy, żółty mleczko nawilżające do ciała 24h LOREAL krem do twarzy garnier nutritonist ale jeszcze w Polsce go nie widziałam (a szkoda bo jest fany taki świeży i delikatny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrym balsamem do ciała, który jest lekki i szybko się wchłania, a przy tym dobrze nawilża jest St. Ives \"Kolagen i Elastyna\". Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfetto_gepetto
uzywam dovow, bo fajnie nawilzaja a mialam kiedys problemy z rpzesuszajaca sie skora. w wakacje uzywam wersji brazujacej summer glow, bo nie znosze slonca a lubie byc opalona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem do twarzy, którego używam juz od dłuższego czasu to Nivea Soft.Delikatny o cudownym zapachu.Wiem,ze mozna stosowac go również na całe ciało jako balsam.Balsamów do ciała tej firmy nie używam ponieważ sa za tłuste i dosyc długo się wchłaniaja.Teraz mam ujędrniajacy Dove i jestem bardzo zadowolona.Bardzo lubię też Odżywcze Mleczko do ciała Oriflame.Niesamowicie się wchłania i skóra jest po nim widocznie odżywiona i gładka.Polecam.Pozdrawiam cieplutko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z balsamów mogę polecić czerownego i różowego Garniera;-) oba świetne i Johnson\'s 24 h nawilżanie z oliwką. Boski;-) i tani 15 zł za 400ml. Z kremów do twarzy to happyderm Loreala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o balsamy to Dove dla mnie nie ma sobie równych. A z nietłustych kremów ostatnio różowa seria AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalolla
ja używam od jakiegos czasu dove nawilżający a do twarzy dove summer glow nie musze juz wtedy nakładac fluidu a buzia jest delikatnie opalona i wygląda zdrowo. ten krem tez bardzo dobrze nawilża skóre ale nie powoduje jej przetłuszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do twarzy polecam krem bambino albo nivea soft a balsamy do ciała to z body shopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prejudice
olalolla tez uzywam takiego patentu latem:) swietnie sie sprawdza z tym dovem i na szczescie nie musze sie fluidowac a latem naprawde nie znosze tego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOVE I DOVE I jeszcze raz DOVE duże opakowanie, dobra taka śmietanowa konsystencja fajny zapaszek ---> POLECAm mam włoski odpowiednik Dove i jest super. nawet zapach ma ciut lepszy od polskiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineza79
...uwielbiam dove ...ten rozświetlający...super pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLINDA18
ja tez polecam dove :))) poniewaz jestem blada w ogole mam jasna cere wiec dla mnie krem musi łaczyc kilka cech wlsnie nawilzac i brazowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjahahhaa
no dove jest dobry i ten do twarzy i do ciała ja szczególnie lubie ten do ciemnej karnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×