Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce zostac mamusia

Kiedy zaczac sie przygotowywac do ciazy?

Polecane posty

Gość chce zostac mamusia

w czrwcu przyszlego roku planujemy zaczac starania o dzidziusia powiedzcie mi prosze kiedy zaczac przygiotowania do ciazy ( jakies badania, branie wytaminek, cwiczenia na miesnie brzucha i plecow)?? czy juz sie zglosic do lekarza cyz jeszcze nie? na razie zrobilam badania na aids, rozyczke i toksoplazmoze- wszytko jest ok co dalje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zostac mamusia
sex uprawiam od dawna ale dziekuje za info Haris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce za rok
najpierw to wyleczylam sobie wszystkie zeby zeby pozniej nie robic nic bo ja tylko ze znieczuleniem a tak to chyba nic nie trzeba lekarz mi powiedzial zebym zaczela lykac witamiy polecil Feminatal N za 60 tabl zaplacilam 30 zlotych miesnie brzucha? kto mowil Tobie ze trzeba je cwiczyc? pierwszy raz slysze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chhce zostac mamusia
ginekolog mi mowil o miesniach brzucha, zeby latwiej urodzic i szybciej wrocic do formay po porodzie te witaminki to na jaki czas przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test na aids
no ja pier.do le to ty nie wiesz z kim sie bzykasz? hahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce za rok
te witaminki juz kupilam ale chyba bede brala 1 tabletke raz na dwa lub trzy dni a regularnie na wiosne bo w wakacje chce zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty nigdy nie robilas
testu na HIV? to sie nazywa odpowiedzialnosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce za rok
no ja akurat tez nie robilam bo wiem z kim do lozka chodze. nie mialam nigdy przygodnych znajomosci. ani kochankow, jak seks to tylko z uczuciem zreszta moim jedynym kochankiem byl i jest moj narzeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zrobienia sobie testu na aids to jeszcze nikt nie umarł nie uwazam tego za nic negatywnego zrobiła to przynajmniej wie na 100 %, ze nie ma aidsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zostac mamusia
ja roblam pierwszy raz z narzeczonym, kiedy zdecydowalismy sie wspolzyc drugi raz zrobilismy razem , niedawno, zeby wiedziec, ze dzidziusiowi nic nie bedzie grozic hiiv mozna zlapac przez strzykawki i takie tam, nie tylko przez wspolzycie ja wole dmuchac na zimne na choroby przenoszone droga plciowa analiz nie robilam, wlasnie dlatego, ze sie nie martwie i ufam zakazenie hiv nie zalezy jedynie od wiernosci czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania82
warto pomyśleć o szczepieniu na żółtaczkę, różyczkę - tylko z tego co wiem potem przez jakiś czas trzeba odczekac z zajściem w ciążę, ja zdecydowałam się w lipcu, a w sierpniu pod koniec byłam juz w ciązy i teraz mam pięknego zdrowego synka:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zostac mamusia
dzieki niania, zapomnialam o zoltaczce:) no i musze sie zglosic do dentysty, na kontrole i ew leczenie geatuluje! i zycze duzo szczeescia w macierzynstwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×