Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za życiem

ciąża a miesiączka

Polecane posty

Witam drogie panie , mam \"problem\" w sumie może nie niezwałabym tego problemem ale dylematem , a mianowicie zastanawiam się czy w czasie ciąży można mieć krwawienia coprawda czytałam o tym itd , piszą , że owszem , ale ja nie wiem dalej jaki procent kobiet w pierwszej ciąży może to mieć , nie wiem czy w niej jestem , ale jakis czas temu myslalam ze tak , miesiaczka spozniała mi się troche az nadszedl czas kiedy ona przyszła niebyła jednak normalna i trwała znacznie mniej czasu niz normalna... a w tym miesiacu w ogole jej nie ma ( ? ) wiem ze powinnam iść po test itd... ale chciałam się najpierw dowiedzieć co sadza o tym osoby bardziej doswiadczone w tej sprawie , nie chce sie jednak nakrecac itd... poprostu chciałabym zasiegnac opini i z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie , tyle ludzi , kobiet a zadna nieraczy odpisać , zaczynam watpic czy na tym forum ktoś się interesuje czymś wiecej niż własnym zadkiem :) rozumiem , ze przeczytana zostałabym gdybym zapytała jakie mam pieluchy kupywać ?:) zapominacie Panie , ze zanim dziecko urodziłyscie też miałyscie pełno dylematów o duzo chciałyscie pytac , bo watpie ze obyte w temacie odrazu bylyscie:] ... szkoda słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co my Ci mamy
odpowiedziec - jaki procent kobiet w ciazy ma plamienia? ile kobiet tak mialo? czy jestes w ciazy? mozna miec plamienia w ciazy - to wiesz, zrob test - to jedyna rada, zeby sie przekonac, czy w ciazy jestes czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odp ale , o teście to ja doskonale wiem jednak mój narzeczony powtarza nienakrecaj się , poczekaj , zobaczymy co będzie , ciekawi mnie poprostu czy wiele kobiet to ma , bo zawsze byłam uswiadczona w rpzekonaniu brak okresu - ciąża , a po tym co czytam nie wiem czy dobrze czytam ale w kazdym razie staram się ze zrozumieniem i wyniakaloby ze tak jest , jednak nadal nie wiem czy to się czesto dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×