Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jojodwa

Radom i okolice-gdzie fajnie bawiliście się na weselu??

Polecane posty

Gość milenaaaa77
a jak się nazywa ten dom weselny w nowym miescie wyglada fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażynka71
a miał ktoś ślub w zakrzewie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girly
witajcie. poszukuje pilnie sali w radomiu lub okolicach na wrzesien 2008, fajnej i niezbyt drogiej na ok 120-130 osob. czy ktos moze mi cos polecic? moze ktos chcialby odstapic termin? najchetniej ostatnia sobota wrzesnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza35
Moi Drodzy, tego jeszcze nie widziałam! nie wiem jak moja przyjaciółka znalazła taaaaaaki zespół!!! Normalnie spadły mi pończochy z wrażenia!.. świetne głosy, ciepłe prowadzenie imprezy, no ....ale nie wspomnę o wizerunku!!!-szok!szok!szok! jestem z lubelskiego, które obfituje w z zespoły, i parę już słyszałam-ale ten według mnie nie ma tu konkurencji! Dostałam od nich wizytówkę, nazywają się-www. livestage.pl. Za rok wychodzę za mąż i wiem już kto zagra na moim weselu. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbtryruh
sala u Grubego--FENOMENALNA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janalka
Nie wiem jak można polecić dom weselny w Wierzbicy.Totalne zdzierstwo.Płacimy za wynajem ogromne pieniadze a do tego jeszcze należy doliczyć koszty uboczne np potłuczony talerz,płacisz za cały komplet,przecięta firana płacisz jak za nową,przy czym to wszystko im zostaje i następni placą za te same straty co wczesniejsi.W sumie powinno być jeśli płacisz za komplet to reszte zabierasz do domu prawda.Prawnicy mieli tu pole do popisu a może poszkodowani sie zgloszą.Dodatkowa rada to pod lupą oglądać przed wynajmem każdy talerz, płytke w łazience, firanki,krzesła.ps wlasciciele mają zapasowe klucze się zdarzyło,że wchodzili pod niebecność i szperali, przestawiali rzeczy itd.JA NIE POLECAM TEGO LOKALU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiCK85
witam, chcialam sie zapytac czy ktos moze wie cos na temat sali weselnej chyba w krogulczej na trasie radom-kielce, przed orońskiem jak sie jedzie na kielce, sala z zewnatrz bardzo ladna...prosze o opisy jesli ktos sie nia interesowal, dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no... jeśli chodzi o tą salę weselną w wierzbicy to nie prawda! jak uszkodzisz jakis talerz czy cos to płacisz tylko za ten potluczony a nie za komplet co za bzdura! a przed zaczeciem imprezy sami wszystko macie przeciez prawo i mozliwosc sobie sprawdzic, gospodyni sama napomina o tym wynajmujacych.. zeby potem problemu nie bylo. ogladacie sale w jakim stanie ja przyjmujecie. ja problemow nie mialam. widzialam w jakim stanie sa firanki przed i po weselu. i fakt - jedna uszkodzilismy, ale to wiem napewno ze to byla nasza wina. i nikt nas nie naciagal na straty po poprzednich klientach. BZDURA!. polecam tą salę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M--M
Ostatnio byłam tam na weselu w domu weselnym na ul. Jastrzębskiego w Radomiu mi osobiście się nie podobało, ponieważ obsługa pozostawia sobie wiele do życzenia, jedzenie to całkowita pomyłka, dojazd koszmarny, osobiście nie wybrałabym tego domu weselnego dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wesele w Złotym Dworze w Podzagajniku na trasie w strone Zwolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka567
ja ostatnio byłam w kapitalnej sali pod Radomiem. po prostu pzepiękna i polecem ją każdemu ponieważ bawiłam się tam świetnie http://www.dworpolski.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwek
A drogo Julka567 w tym Dworze Polskim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derda
Ja najfajniej się bawiłam w domu weselnym u kowala Przyznam że większość rzeczy urządzone jest z pomysłem i typowo pod wesela (co w niektórych domach nie występuje) Pani właściciel jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Polecam sala na około 100 -200 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka81
Jest nowo otwarty dom weselny w Mąkosy Stare, bardzo ładnie urządzony, właściciele bardzo sympatyczni, wiem że są wolne terminy na 2011 i 2012 rok, tel 510 431 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja8383
Nie byłam, ale chętnie właśnie tam zrobiła swoje wesele http://palacdomaniowski.pl/ - Pałac Domaniowski. Zakochałam się w tym miejscu. Myślę, że jest idealne na przyjęcie weselne. Pięknie, elegancko, stylowo. Nawet zdjęcia wykonane w takich pomieszczeniach i plenerach będą się lepiej prezentowały. Widziałam, że mają opcję zorganizowania przyjęcia w plenerze. Latem to musi być rewelacyjna sprawa - świece ,kwiaty... Która kobieta o tym nie marzy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina82
W Sędziszewie jest ładne miejsce - Złota Róża http://www.zlota-roza-hotel.pl/ . Mają sporą salę weselną, a do tego hotel więc z noclegami dla gości nie będzie problemu. Wiem, że od dawna zajmują się organizacją takich imprez więc doświadczenie przemawia na ich korzyść. A z opinii w sieci wnioskuję, że robią to bardzo dobrze, bo wiele osób ich poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiuuu
Bylam na przyjeciu weselnym w Pasji w Radomiu i przyznam szczerze, ze nawet nie wiedzialam, ze mamy taka fajna restauracje :) Elegancko, smacznie i przyjemnie. Bylo super. A do restauracji teraz chodze jak mam ochote zjesc cos dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnej sali polecam poszukać tutaj http://bankietyikonferencje.pl/ :) organizują też wesela w przystępnych cenach, ja tam znalazłam i to był dobry wybór, jestem naprawdę bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj czegoś na aktywnamarka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Europejski Boutique Hotel w samym centrum Radomia. Hotel butikowy, komfortowy, jedzenie mistrzowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radomski Hotel Europejski w Radomiu nie ma konkurencji. Piękne wnętrze, pokoje, hall, sala weselna. Kucharz też tam pracuje nie z przypadku, bo gotuj***ardzo smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda sprawa z noclegami gości weselnych w hotelu Europejskim? Czy można zamawiać potrawy według własnego widzimisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie. Wesele jest na sali, a goście śpią w pokojach. Rano jest śniadanie. Jeżeli chodzi o menu, to polecam konsultację z szefem kuchni. On Wam doradzi, ale to Wy zdecydujecie co chcecie jeść na weselu. Generalnie kuchnia w Hotelu Europejskim jest fenomenalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emarinta
Moi znajomi ostatnio zorganizowali wesele w ogrodzie, do tego na pierwszy dzień mieli Catering Domaniowski http://cateringdomaniowski.pl jedzenie było naprawdę mega smaczne, pięknie podane. Drugiego dnia postawili na luźniejszą atmosferę i po prostu był grill, dobrze się bawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najfajniejsze sale na wesele z Radomia znajdziecie na https://www.gdziewesele.pl/radom Od razu możecie poczytać rzetelne opinie i zapoznać się z cennikiem usług. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Europejski - jedzenie cieszy się dobrymi opiniami w całym Radomiu, wewnątrz wysoki standard, no i na górze komfortowe pokoje dla przyjezdnych, co jest mega ważne jak ma się rodzinę porozrzucaną po całym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×