Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nyana_

Jakie pędzle do makijażu wybrać? Syntetyczne czy naturalne?

Polecane posty

Przymierzam się do kupna zestawu pędzli do makijażu. Zastanawiałam się nad pędzlami z końskiego włosia. Słyszałam jednak, że pędzle z naturalnego włosia chłoną barwniki kosmetyków. Czy to prawda? Szczerze powiedziawszy to jakoś ciężko mi w to uwierzyć, a już w to że jest to wyraźnie widoczne i odczuwalne w ogóle nie wierzę... Może ktoś z Was wie więcej na ten temat i mógłby mi coś z własnego doświadczenia doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemnastoletnia.
Zdecydowanie syntetyczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalne sa duzooo lepsze ale syntetyczne podobno latwiej utrzymac w czystosci, chociaz nie wiem wlasciwie dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwersto
Mój faworyt to pędzel do podkładu z Golden Rose. Ich wszystkie pędzle są bardzo dobrze wykonane i mimo codziennego mycia wyglądają jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania J
Wiesz, że tego typu makijaż dużo łatwiej bedzie Ci wykonać fajnymi pędzlami do makijażu. Wiem, ze tymi https://puderek.com.pl/zestawy-pedzli-do-makijazu/3827-sunshade-minerals-makeu-up-studio-professional-lancrone-zestaw-15-pedzli-w-etui-sm15cz.html na pewno zrobisz takie smokey eye. Mi tego typu makijaż bardzo się podoba i dopiero po zakupie odpowiednich pędzli jest go łatwiej wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
U mnie naprawdę świetnie sprawdziły się jako pierwsze pędzle do takiego profesjonalnego makijażu te z włosia syntetycznego. Sprawdź w drogerii online https://puderek.com.pl pędzle marki Lancrone, są bardzo dobrej jakości, a poza tym według mnie w świetnej cenie, więc każda z nas może sobie na nie pozwolić nawet w momencie, kiedy dopiero co zaczyna swoją przygodę z wizażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanna
Też mam zestaw z Annabelle Minerals i mogę tylko potwierdzić że są rewelacyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się, ja mam z annabelle pędzel do podkładu, idealny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie zastanawiałam czy może nie zainwestować w pędzel do podkładu Annabelle Minerals,  póki co zamawiałam jedynie ich pudry. Ale ale widze, że nie mam się nad czym dłużej zastanawiać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×