Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca....

Paca w ORSAY

Polecane posty

Gość szukająca....

Naczytałam się już tyle o pracy w sklepach, że zaczynam się bać. Ogólnie wyzysk, bo mało płacą i harówa. Jak jest w ORSAY, ile płacą za pół etatu np??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetach
Moja koleżanka jest tam kierowniczką w..pewnym mieście.Nie zrażaj się małą kwota za poł etatu bo bardziej opłaca się tam robić nadgodziny:) nieźle płatne.........serio lepiej niż na cały etat hehe. polecam Ci te robotę, nie narobisz się, bo np dostawy towaru robią odrębnie zatrudnione studentki, Ty tylko dbasz o sklep i sprzedajesz, a i np z każdej nowej kolekcji każda może sobie wziąść " wyprawkę " za pól ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca....
Dziekuję za odp. Brzmi nieźle. Ale nie wiem ile mogę dostać za godzinę. w sklepie powiedzieli, że każda ma inną pensję i srednio to wychodzi 8 zł/h. Nie chcę byc naiwna, bo 8 zł to zdecydowanie za dużo jak na sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetach
wcale nie jest dużo, ja ma 10 i mogłabym się z tego cieszyć, tylko że to jest 10 zł brutto;(, ale pocieszam się tym że to tylko przejściowe....okres próbny :) a za nadgodziny ma się więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca....
ale chyba nie pracujesz w sklepie na stanowisku sprzedawca??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetach
pracuję jako sprzedawca w new yorkerze na okresie próbnym, po tym okresie ma być podwyżka :) to wcale nie jest dużo, w poprzedniej pracy w dużo mniejszym mieście też w sklepie firmowym dostawałam 1500 na ręke, więc 1600 brutto to dla mnie mała porażka........bliska depresjii, ale raz na wozie raz pod wozem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca....
Jestem ciekawa w jakim mieście ty pracujesz, że 10 zł za h to jest tak średnio. Bo bym chyba sie tam przeniosła. Słyszałam o stawkach 4,50 ; 5,50 - diverse......max 6, ale to po okresie próbnym, który trwa 3 mies. Ale nie słyszałam o 10 zł. To nie jest jakiś żarcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetach
nie to nie jest żarcik, a myślisz że co Ci powiedzą :) powiedzą że tam gdzieś zarabiają 2 zł/h żeby wcisnąć Ci 4 zł i jeszcze żebyś była zadowolona :) hehe, poszukaj; masz jakiekolwiek doświadczenie????????.......może dlatego tak mało Ci dają. Zresztą to nie ma zasady . Czasem niby bardzo luksusowy sklep, bluzki po 500 stówek a pracownicy zapierdzielają za najnizszą krajową :). to nie jest żarcik. Ja myślałam, że to jest jakiś żarcik, że tak mało :)............a jak sobie przypomnę ile w poprzedniej pracy miałam to załamka :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca....
Niestety nie mam doświadczenia. Boję sie tez, że na okresie próbnym będą mnie trochę wykorzystywać, np będę pracować tylko w weekendy. Chyba spróbuje i złożę CV. A w którym mieście pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaa
nie przesadzajacie ja mam 7 zł na rękę właśnie w sklepie plus do tego premia - średnio wychodzi to 9 zł na rekę za h, zalezy jaki miesiac zczasem wiecej czasem mniej ale średnio już z premią ok 9 zł na rękę - pracuje w Poznaniu w Starym Browarze - nie powiem w jakim sklepie - powiem wam tylko, że w porównaniu z innymi sklepami tutaj to zarabiam mocno średnio - jest wiele takich które płacą lepiej - no ale sa i takie które gorzej :( - z mojego doswiadczenia -> więcej zarabia się tu w małych butikach niz w duzych sieciowych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca....
więc to wychodzi całkiem nieźle. BYłam przedwczoraj na rozmowie w DIVERSE i zaproponowali 5,50 na okres próbny 3 miesiący. Dlatego dziwią mnie takie stawki jak 8 - 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca....
chyba, że wasze stawki są BRUTTO ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetach
no napewno!!!!!!!!!! np 8zł brutto to jest 5,36 netto, ja mam 10 brutto i 6,7 netto...........proste........ale to i tak mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca....
ja myślałam, że masz tyle na rękeę. No to wtedy 8 czy 10 zł brutto to faktycznie niewiele :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też byłam wczoraj na rozmowie w DIVERSE i proponują na ręke 5.50 zł... więc to nie jest za wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetach
oni podobno mają niezłe premie, mogłaś się popytać. Czasem podstawa jest mała ale ogólnie wychodzi się bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to jeden może dobry plus :D:D z ta premia:D a tak ogolnie to rzeczywiscie taki koszmar jest w tej pracy ? jak sie tutaj nacyztalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetach
nie, praca jak praca. Nikt nie mówił że gdziekolwiek jest łatwo, pójdziesz do banku to będziesz zestresowana bo masz plany do wyrobienia itd. w każdej robocie jest jakiś mankament, a ludzie już po prostu uwielbiają narzekać i gdzie by nie trafili zawsze będą. Wszystko zależy od Ciebie i twojego nastawienia. Jeżeli będziesz przychodziła do pracy z pozytywną myślą czas będzie Ci leciał błyskawicznie i przyjemnie :). Nie wiem czemu narzekają że jest dużo pracy, ja wolę pracować i cały czas coś robić niż siedzieć na tyłku i z nudów liczyć sekundy do końca pracy :). Zastanów się, z dobrym nastawieniem nigdzie nie będzie Ci źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca....
a mi się niestety nie udało w ORSAY. Tak mnie kobitka nakręciła, że praca od jutra i godziny da sie ustawić. Już sie cieszyłam, zadzwoniła i jednak nie. Oj szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×