Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aaailaaa

R E M I N G T O N - PROSTOWNICE

Polecane posty

Gość ineza79
ja tydzień temu stałam się właścicielką remingtona S1031 i jak do tej pory jestem zadowolona:) mam dosyć grube i sztywne włosy...ale remington daje sobie z nimi rade:) Ma płytki powlekane turmalinem i teflonem które chronią i nabłyszczają włosy...a i ... tą prostownicą można robić loki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ten model chciałam kupić, ale jescze sie zastanawiam =p nakładasz jakieś kosmetyki na włosy przed prostowaniem?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineza79
Kupiłam krem wygładzający Hot liss L'oreal...prawdopodobnie ma chronić przed wysoką temperaturą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineza 79
W drogerii natura coś koło 17 zł kosztował 150 ml. nakłada się go po umyciu, na osuszone ręcznikiem włosy, póżniej włosy trzeba wysuszyć i można prostować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zakupiłam prostownicę Remington S9000. Kupiłam ją za 120 zł na allegro, więc nie przepłaciłam. Szczerze powiem, że trochę inaczej ją sobie wyobrażałam. Jestem już po pierwszym prostowaniu i niby gładko przesówa się po włosach. Ten guzik od pary nie jest za bardzo wygodny w trzymaniu (a trzymac go trzeba, jak pare chce się miec). Do lekkich nie nalezy, ale bez przesady, ręka nie boli :P Zobaczymy jak będzie "nieniszczyła"włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo rzadko prostuję włosy, ale wiem z własnego doświadczenia, że wszystkie produkty tej firmy spisują się rewelacyjnie. nie tylko prostownice, ale i maszynki do golenia, suszarki, itd. jeśli myślisz nad zakupem, to się nie wahaj, na pewno pieniędzy nie wyrzucisz w błoto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
ja właśnie też muszę kupić sobie prostownicę, bo w ostatniej najnormalniej w świecie podtopiła się obudowa i właśnie siedzę na electro.pl i staram się wybrać jakąś normalną, zastanawiałam się między Philipsem, a Remingtonem, ale skoro mówicie że Remington jest taka dobra, to chyba wybiorę jednak tą S2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam też Remingtona, model CS5002. Jestem bardJa mam też Remingtona, model CS5002. Jestem bardzo zadowolona. Długi kabel, ekspresowo się nagrzewa i bardzo dobrze prostuje. Nie zamieniłabym jej na żadną inną. Mama ma philipsa i jest o wiele gorsza.. Po mojej, włosy się bardzo błyszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renrel
Witam Szukam typu prostownicy Remingtona która nie ma płytek z ceramiki tylko wygląda to trochę jak materiał troche jak plastik. Czy ktoś mi pomoże? pozd Renata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna1987
Kupiłam raz prostownicę Remington, jednakże chyba miałam pecha bo po tygodniu przestałą grzać i od tamtej pory ciągle jest oddawana na gwarancję więc musiałam kupić inną. Tym razem poszłam do Hurtowni Fryzjerskiej i tam mi Panie poleciły najnowszy model prostownicy fryzjerskiej, która posiada podczerwień i jonizację. Tutaj można o niej poczytać więcej: http://uradka.pl/item/prostownica-do-wlosow-fox-samba.html, mogę ją szczerze polecić moje włosy są mniej zniszczone mimo, że po każdym myciu je prostuje, przestały się elektryzować. Bardzo jestem zadowolona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobre prostownice!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na firmę Zatanio.pl !!! Kupiłam prostownicę remington S9500 na allegro. Miała być nowa, a okazało się że miała przy zakupie ślady użytkowania. Po 4 użyciach prostownica uległa uszkodzeniu. Stwierdzono, że to z powodu zawilgocenia, co z całą pewnością nie było prawdą. OSZUŚCI, UWAŻAJCIE gdzie kupujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio dostałam na urodziny Keratin Therapy Pro Remington S8590. Super jest. Mam bardzo gładkie włosy po niej i naprawdę zupełnie inaczej się układają. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lokówkę Remingtona już ładnych parę lat i sprawdza się wyśmienicie :) słyszałam ze ta firma jest bardzo dobra dlatego postanowiłam zakupić i to była bardzo dobra decyzja :) spory wybór jest na cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, to fajna porównywarka cen różnych sklepów dlatego można kupić w ciekawej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keruta
moja sistra ma remingtona i jest z niej zadowolona, ja mam babylisa bo miałam kupon rabatowy do sferisu i ta też jest w porządku obie firmy już można zaliczyć do tych lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×