Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacek_19

Jak pomnożyć kapitał...

Polecane posty

Gość Jacek_19

Witam, wiem ze moze sie wam to wydać smieszne. Ale mam 3 tys. złotych i chciałbym je pomnożyć i niewiem za bardzo jak. Zapewne wielu moich rówiesnikow wydało by je na ciuchy,mp3 czy komputer. Mi zalezy aby pieniadze sie pomnażały, z 3 zrobić 6 itd. Dziekuje za ewentualna pomoc. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdiana
Tylko poza tym pajacem Nagą Prawdą nikt tych nieruchomości nie widział... BA nawet on sam nie widział tylko wierzy w maile od innego nawiedzonego co go nakręca tak jak on chce ciebie. NIE WIERZ W CUDA. Jak by to była prawda - nie było by go na forum bo po co. Leżałby sobie w basenie w swoim apartamencie a nie pieprzył bzdury. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdiana
hahahah tak jak ty :) z maili hahaha jeszcze w to wierzy dzieciak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naga Prawda a widziałeś te
nieruchomości i te przelewy na konta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdiana
gówno widział, w dupie był... taka jest prawda - a w jego bajki to on sam tylko wierzy. rozsylaja sobie takie pierdoly zeby sie nakręcac. prymitywy w to wierze. ludzie - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdiana
na allegro tez można zobaczyc :) strone to sobie wsadz miedzy ksiazki - ja tez moge podac obojetnie jaka i opowiadac o biznesie hahah moze numer konta podac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdiana
mówi - coś czego nie znam, więc nie jest warte zaufania... tym bardziej na forum.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaufaj czemus czego nie znasz hahaha Dzięki firmie miliony ludzi zarabiają, a nikt o owej firmie poza tym oszukanym dzieckiem nie słyszał :) Nawet w wielkich korporacjach nie pracują miliony ludzi a kazdy o tych firmach słyszał haha - cała wiarygodność nagiej prawdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym pisałeś że w jakimś tam intway a nie w Herbalife:) O Herbalife słyszeli wszyscy bo to korporacja anie krzaczek. A ty tu ściemy wypisujesz o milionach ludzi tam pracujących... eeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... nudny jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stawiam na akcje i fundusze inwestycyjne. napewno nie wybrałabym nic z tego co tu Naga prawda proponuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech wy naciagacze i oszuści... Nigdy wam się nie znudzi omamiać tych niewinnych ludzi swymi żałosnymi bzdetami. Idź jeden z drugim z Kurosrakim se pogadaj o wyrzucaniu pieniędzy w błoto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietajcie oszuści internetowi ! Obserwujemy was i monitorujemy wasze próby naciągania ludzi na piramidy finansowe! Naga Prawda, justa i inne miry33 - wzywam was - zaprzestańcie omamiać uczciwych ludzi swymi bzdetami i poświęćcie swoją energię na znalezienie pracy a nie siedzcie cały dzień przed monitorem i nie wymyślajcie jak ludzi pozbawić 900 zł, hamany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fundusze Inwestycyjne np. Akcji też mogą być zyskowne, a ryzyko można dywersyfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buaha, ha, ha:D:D:D:D Jasne, a świstak siedzi i owija w sreberka... Obudź się w końcu cieciu! Każdy z trzycyfrowym IQ omija cię z daleka , ciebie i te pierdoły co ludziom wciskasz he,he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego ty tego \"Piramidalna cioto\" tego nie robisz? Czyżby twoje IQ to jedna cyfra? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Piramidalna bzduro\" radziłbym ci to sprawdzić, czy aby na pewno jesteś ode mnie mądrzejszy. Może tak naprawdę ktoś cię źle poinformował :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×