Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka14

W jakim wieku zaczeliscie wspolzycie?

Polecane posty

Gość Aneczka14

Bo ja mam 14 lat i mam ochote na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATA_______________BEATA
11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest sposob
jak cię ąz tak dupa swędzi to tatus pasem podrapać powinien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 16 lat jak po raz pierwszy współżyłam :) Teraz mam 18, i nadal jestem z tym samym partnerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia2601
19 lat!!!! a ty masz 14????? nie szmać się dziewczyno!!! żaden facet cie nie bedzie szanował!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcześniej, dokładnie 15lat i 6miesięcy, ale tylko dlatego, że mimo wieku , to facet mojego życia, jestem z nim 2 lata i nie obchodzi mnie to co zaraz ktoś pewnie napisze, jestem dojżała jak na swój wiek, to było niedawno;) a , że masz ochote na sex , to jeszcze nic nie znaczy, zastanów się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanista_internetowy.
ja nadal jestem prawiczkiem a mam dopiero ze 45 lat... jak to zrobić z kobietą??? jak narazie to ręka lub inne...lalki i sztuczne pochwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m u s i c _ b a b y Zaraz pewnie ktoś napisze, że skąd ta pewność że to facet życia... Ale ja czuję dokładnie to co Ty, ja po prostu wiem że to On i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia2601
A co później mężowi powiesz?????????? że było przed nim 20 ??? i że się puściłaś w wieku 14 lat kiedy byłaś jeszcze dzieckiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina166666666666666
wkończone 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście bez zasad
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do tych, które zaczęłyście około 15,16 roku życia. Jakie był Wasze odczucia na początku? było to dla Was bardzo przyjemne itp? bo ja prawie nie czuję penisa, mimo że nie jest za mały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia2601
powariowałyście! zachowujecie się jak młode dziwki!!!! szanujcie się dziewczyny troche!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzi :O następna, która uważa, że do sexu potrzebny jest dowód osobisty a nie gotowość:O dlaczego nikogo nie obchodzi, że ja np. jestem w poważnym zwiżaku ponad 2 lata, z 18letnim chłopakiem, który jest tym jedynym... ludzie są dziwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m u s i c _ b a b y Na samym początku bolało, czasami mniej czasami bardziej, mimo tego iż robiliśmy to delikatnie. Ale teraz jest już wyśmienicie :D Może nieodpowiednio dobieracie pozycję że go nie czujesz w sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sol_Angelica
9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m u s i c _ b a b y Popieram! Potrzebna jest gotowość psychiczna a nie odpowiedni wiek w metryce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubalik, no nie, że całkiem nie czuję, czuję jest nawet fajnie, ale nie żadna rewelacja, czasem udaję jęczeniem, że mi lepiej... na pieska najbardziej czuję, ale to itak nie jest to, Ty od samego początku czułaś super przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też nie za bardzo czułam go w sobie, chociaż mały to on nie jest... Mnie nic nie bolało i nie było krwi i w ogóle ale jakoś szczególnie przyjemnie to nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m u s i c _ b a b y Na początku właściwie w samym seksie też nie odczuwałam zbyt wiele, dopiero gdy masował dodatkowo łechtaczkę paluszkiem ;) Gdzieś tak dopiero po ponad roku współżycia zaczęłam odczuwać 100% przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogę..............
co ty pieprzysz o jakiejs gotowosci psychicznej u 14 latki ??? wychodzi z ciebie intelekt 15 tki ,to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie dobrać dobrą pozycję, my też w trakcie zmieniliśmy pozycję (na pieska) i w sumie było trochę lepiej ale nie do końca. Ile masz teraz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 to może i za wcześnie, ale 16 to jak dla mnie akurat. A co poniektórzy myślą inaczej. Zresztą na \"to\" nie ma ustalonej reguły, taki wiek i już. Każdy dojrzewa do tego indywidualnie! I uwierz,że niektórzy nawet w wieku 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam 15 lat...
... i to był zajebiscie najwiekszy blad w moim zyciu. ;] nie polecam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×