Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka14

W jakim wieku zaczeliscie wspolzycie?

Polecane posty

Ja polecam jeszcze podłożenie pod Twoją miednicę jakąś poduszkę lub coś, tak żebyś była wyżej. Wtedy zmieni się kąt penetracji i doznania mogą się polepszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak ja, mam 15 lat i 9 miesięcy :P A w jakiej pozycji w Ciebie wszedł? We mnie \"po bożemu\" ;), bo bałam się bólu, ale skoro później go nie czułam to chyba nawet przy 1. włożeniu by nie bolało... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gachu
13-14 z ręką :classic_cool: 17 lat... moja pierwsza dziewczyna i moje pierwsze bzykanko, nie wiem kto był bardziej zestresowany czy ona czy ja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po bozemu czyli jak
???? wytlumacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Gachu pozdrów swoją prawą 🖐️ :D Przynajmniej możesz mieć pewność że ze swoją pierwszą będziesz do końca życia :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nacioska
m u s i c _ b a b y ja mam 17 lat i zaczęłam 2 mce temu.. i miałam bardzo podobnie, bez krwi i bólu... a teraz też mało co go czuję :| ale trzeba próbować jakichś nowych pozycji itd. może z czasem będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak jeszcze z ciekawości zapytam, ile byliście razem zanim zdecydowaliście się na współżycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo haha :D PO bożemu :P na pieska mi się podoba, wczoraj próbowałam pierwszy raz... tylko głupio mi zachęcić zeby masował w tej pozycji łechatczkę, wtedy by było super ... a szczerze to prawiczek był, i na początku kiepsko, nadal nie umie doprowadzić mnie do orgazmu, ale to moja wina bo jestem zbyt wstydliwa aby mówić co ma robić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe skąd macie
15latki porównanie że "nie taki znowu mały" - z filmów dla dorosłych (od 18lat dodam)? zzero porówania ale fakty stwierdzają hehe.. jeszcze się w życiu na rózne napatrzycie, to będziecie mogły stwierdzić, który jest duży a który mały.. a i te związki co to niby na całe życie - ojj zaboli was dupsko jeszcze nie raz przy rozstaniu z jedyn, drugim.. ułamek procenta z tych szczeniackich związków przetrwa do studiów itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też byliśmy niedoświadczeni ;) A jak głupio Ci mówić aby masował łechtaczkę to sama jego rękę pokieruj w tamtą stronę ;) Myślę,że powinien zaczaić o co chodzi :) A nim zdecydowaliście się na współżycie uprawialiście petting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Wiedziałam,że zaraz ktoś napisze że jeszcze się przejedziemy... Wiadomo pewności nigdy nie ma, nawet małżeństwa z wielkim stażem rozpadają się... Więc nie ma co się czepiać hmmm \"szczeniackiej\" miłości... (jak to określacie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m u s i c _ b a b y No to właśnie, będzie wiedział o co kaman jeśli pokierujesz jego rączkę w odpowiednim kierunku ;) A wtedy myślę,że doznania powinny być zwiększone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfh
a jak się zabezpieczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idzcie na bravo
To pogadajcie na stronie bravo. Tam was nie spotka krytyka . W gronie rówieśników przecież razniej a i strona specjalnie dla was (nastolatków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja patentex+durex. Ale ostatnio tylko durexy z żelem antyplemnikowym, bo przez patentex jestem o wiele za mokra, to jest takie obślizgłe i tak tego duzo, że w ogóle już bym nic nie czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie miałam orgazmu ale w sumie nie wiedziałam jak mu powiedzieć co ma robić. Był prawiczkiem i chyba był za bardzo zdenerwowany żeby się samemu domyśleć czego mogę chcieć ;) A następnym razem nie powiem mu, tylko pokieruję jego rękę, żeby wiedział ocb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mało
wiecie,dzieci🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to że to ludzie w podeszłym wieku podszywający się pod \"mądre\" nastolatki :P My używamy prezerwatyw jak na razie. Bo ja jakoś nie mogę się zebrać do lekarza po tabletki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę
jak można w tak młodym wieku rozpoczynać współżycie? Dziewczyny!!! Opamietajcie się! Oj widać, brak rodziców, kontroli Ich nad wami.... Widać.... Nie wiecie czym jest SEKS. To nie tylko seks. To coś więcej...gówniary jedne i tyle :/ Seks...to oddanie się osobie, którą się naprawdę kocha...a nie sądzi się, że się kocha... Seks to rytm dwóch ciał, dwóch dusz ... na zawsze... na dobre i na złe. Nie wiecie o czym mówię... Kiedyś zrozumiecie. Wasz seks to chęć bycia za wcześnie dorosłym... Pokazanie Światu - dojrzałam, mogę wszystko! Gówno prawda! jestem ciekawa czy myslałyście z waszymi "misiaczkami" (ble) o konsekwencjach takich "seksików".... Nie sądze. A potem... W październiku, listopadzie widać tłumy 15-latek czekających w kolejce z matkami do ginekologa... Cóż wakacje i beztroska potrafią zrobić z małolatami.... I tu właśnie najpiękniej widać waszą uf dorosłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś
wreszcie skasuje ten topic?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfh
a gdzie się kochacie? bo to tak ciężko jak w pokoju obok są rodzice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzcie na bravo Tak się składa że bravo to ja czytałam jak chodziłam do podstawówki Już mogłaś/łeś zaproponować jakiegoś twista albo no nie wiem dziewczyne :P Aj szkoda mi takich ludzi co to tylko pojeżdzać umią, bo najczęściej jest tak,że np. sami dziewictwo/prawictwo stracili w baaaaardzo młodym wieku a teraz wymądrzają się że co to nie oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę ---> Nie muszę nic nikomu udowadniać ani nic ogłaszać światu, nie chodzę z tabliczką na plecach \"STRACIłAM DZIEWICTWO\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×