Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka14

W jakim wieku zaczeliscie wspolzycie?

Polecane posty

Gość pisząc tak
potwierdzasz tylko,że jesteś gówniarą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6yu76
16-latka. zabezpieczenia zawodza i co wtedy? kto wychowa twoje dziecko? Twoi rodzice??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Music normalni ludzie to nie tylko tacy którzy zgadzają się z tobą. ----->Dziubalik owszem nie nam oceniać. Świata nikt nie zbawi, ale czasem warto próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa... to czekaj:O Gdzie to pisze, że w takim wieku wpadne, a jak będe starsza to nie, jeśli ktoś jest na tyle dojżały, aby zacząć współżycie, to jest też na tyle aby potrafić się zabezpieczyć :O ehh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kim jest
15-latka jeśli nie dzieckiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nacioska
Jeżeli zdecydowała sie na seks to znaczy chyba, że wie jakie są tego konsekwencje i sie ich nie boi nie ? odczepcie się już ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20-latkaaa Zawsze jakieś tam obawy są, zarówno w zwykłym związku jak i później w małżeństwie. Sama mówisz,że mimo to czujesz,że to ten,więc doskonale wiesz co czuję ja czy inne koleżanki wypowiadające się w tym poście. A co do tego pettingu to tak czy siak to też jest seks,mimo tego że bez penetracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvftt
to badz taka dojŻala i naucz sie zasad ortografii zamiast obciagac z polykiem swojemu fagasowi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to ważne
Music dojRZały !!!!!!!!!!!!!!!! a nie dojżaly :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto wychowa dziecko w razie W? MY! Wiadomo ciężko na pewno by było,ale RAZEM na pewno dalibyśmy razem. Bo jestem pewna (no w 99% bo 100% pewności nie ma nigdy) że nie zostałabym samotną matką. Nie będę pisać dlaczego gdyż są to już zbyt osobiste powody dotyczące mojego Chłopaka i mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15-latka jest nastolatką :) Nacioska obawy i strach czuje nawet kobieta, która chce dzieci. :P Prawda taka, że mimo iż wierzę w młodzież i w ich dojrzałość i odpowiedzialność, czasami jednak mam chwile zwątpienia, gdy z nimi rozmawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe skąd macie
pewnie jest dzieckiem z szerokim światopoglądem i samoświadomością :D zabezpieczenia zawodzą - każdemu moze się zdarzyć.. co wtedy - do liceum/zawodówki z dzieckiem w nosidełku? mnie najbardziej szokują małoaty łykające co dwa, trzy miechy posrtino/escapelle.. kurna to powinno być wyłącznie osobie pełnoletniej sprzedawane - i to wyłącznie kobiecie. nie żeby gówniara starszego sponosora wysyłała po receptę, tylko jasno powinno być określone. a nie - biorą to a potem płacz bo zajść nie mogę.. jak się dziecku hormony podaje to tak jest.. wrrrr.. sama łykam tabsy anty - żeby nie było, an własną odpowiedzialność. ale jestem DOROSŁA i sama o swoim zdrowiu decyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvftt
fajnie sie gadalo o tym jak to nie czuc "go" w pochwie:P no gadajcie dalej, gadajcie....;) mozna sie posmiac;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh tamten post nieważny, spóźniłam się. m u s i c _ b a b y Podobnie myślimy ;) Ale się topik zaśmiecił, była normalna rozmowa a teraz są ogólnoświatowe żale i debaty na temat seksu w wieku 16 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfh
tak się mówi, że 16 lat to mało, za mało na seks. ale jak jest chłopak z którym się jest 2 lata, może to i nie miłość na całe życie, ale tego nigdy nie wiadomo, to dotykanie, pieszczotki pobudzają, krew nie woda, najważniejsze aby to robić bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-latkaaa
dziubalik- tak, ale w wieku 17 lat bylam pewna ze to on na zawsze i w ogole takie szalenstwo. teraz juz inaczej na to patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka14
Czuje sie dojrzala jak na swoj wiek, mam ochote na seks i to zrobie. Nie chce mi sie dluzej czekac. Poza tym wiekszosc moich kolezanek w moim wieku ma juz swoj oierwszy raz za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe skąd macie
niecałych 16..:O sorry za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na nie naskoczylyscie
wyluzujcie troche ..to ich zycie ich decyzje .. zachowujecie sie jak przemadrzales starsze siostry/matki a mysle ze one wiedza co robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adfh No wreszcie jakaś normalna wypowiedź, nie pochwalająca,ale wyrażona w kulturalny sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A grajcie się
"ile wlezie".Żeby za parę lat nie było "a nie mówiłam"🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam inne pytanie
skąd jesteście? zapewne warszawka? lansować się trzeba na każdym kroku.. serio się pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę
Dlaczego16-latko uczeszczaś do gimnazjum, a nie do pracy? taka dorosła jesteś? to idź, zarób pieniądze - godziwe, abyś mogła wychować ewentualną wpadkę. pokaż swoją dorosłość, niezależność wynajmij mieszkanie i dopiero tam sie dupcz, a nie w domu rodzicow! nie rozumiesz czym jest oddanie sie drugiej osobie bez reszty i na zawsze. takie uczucie przychodzi z wiekiem... tak to już jest. btw - nie jestem stara kobieta. mam 22 lata, od 5 lat jestem w szczesliwym i pierwszym zwiazku. 17 lat miałam gdy zaczelismy chodzic i przez 2 lata żylismy w czystości. nawet pettingu nie było, nie byłam gotowa, On także. A teraz? On ma 25 lat, ja 22, On praca, ja studia ( AM) a za 2 lata ślub. I to był ten jeden jedyny, a nie jeden z wielu Obyś Ty czuła kiedyś to co ja czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20-latkaaa Ja po tym 2,5 roku też już inaczej patrze na nas związek niż na samym początku. Na początku myślę,że to były tylko słowa, na zawsze itp. A teraz, teraz każdy czyn, każde zachowanie o tym świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfh
dziubalik...> tak niekoniecznie pochwalam, ale widzę że macie do tego dorosłe podejście, seks to coś pięknego, tylko róbcie to bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×