Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka14

W jakim wieku zaczeliscie wspolzycie?

Polecane posty

Gość 20-latkaaa
powtarzam-> rodzice wiedza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z warmińsko-mazurskiego Ale gdybym była z Warszawy to i tak nie chwaliłabym się nikomu, co to za różnica. To dopiero by było gówniarstwo: \"ja już nie jestem dziewicą a wy jeszcze jesteście, haha\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam inne pytanie skąd jesteście? zapewne warszawka? Oj ode mnie do Warszawy to ładny kawałek będzie :P Więc nie zgadłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy wszystkim za baardzo interesujące pouczenia itepe, ale może się już zmyjecie, bo nie chcę mówic za Wszystkich, ale myśle , że nikt nie ma ochoty czytać, dajcie nam spokój, chcemy sobie pogadać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adfh To zabrzmiało jak błogosławieństwo: seks to coś pięknego, tylko róbcie to bezpiecznie. :P Mówię sama za siebie, a raczej za nas związek, robimy to bezpiecznie, całkowicie przemyślając wszystko, a zdecydowaliśmy się na pierwszy krok w tych sprawach po bardzo wielu rozmowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do naprawdę
"Obyś Ty czuła kiedyś to co ja czuję..." skad wiesz co one czuja ..uwazasz ze w swoim "czuciu" jestes lepsza? jak wogle mozna porownywac odczucia?nie sadzisz ze to glupota? no i tak wogole niech sie"dupcza" gdzie chca jesli rodzice im pozwalaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-latkaaa
adfh-> no ja tez widze, ze te dziewczyny o wiele wiecej wiedza niz niektore laski ktore po miesiacu znajomosci zaczynaja sie seksic i to bez zabzpieczenia, wiec dobre i to ale i tak uwazam ze to za wczesnie ktos napisal: ze sie seksic we wlasnym mieszkaniu a nie rodzicow-> no tu juz nie przesadzajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nacioska
Moi też wiedzą... Jakoś nie dostałam jakiegoś `kazania` jak się dowiedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże:O co rodzice mają do tego, że tak powiem? To jest tak osobista sprawa, ze nawet rodzicom nic do tego, każdy indywidualnie się na to decyduje, i czym Wam się to podoba czy nie, nawet nastolatki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-latkaaa
z warminsko-mazurskiego-> a dokladniej?? z olsztyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaaaaaaaa
do dziewczyn w tak młodym wieku- odradzam wam brania tabletek antykoncepcyjnych bo może to wam na trwałe zaburzyć stan hormonalny ustroju uniemożliwiając późniejsze zajście w ciążę. minimalny wiek to 18 lat. jeśli się nie dacie oczywiście przekonać że seks w tak młodym wieku jest niedojrzały o czym zresztą świadczą wasze wypowiedzi że nie czujecie partnera i inne to zabezpieczajcie się przynajmiej prezerwatywami, no i właśnie broń boże nie bierzcie tabletek anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę
one czują sie "dorosłe" a są nastolatkami. inne są odczucia, uczucia, poglady w ich wieku, a inne w wieku 25 lat np. tak czuję się od tych gowniar lepsza, bo nie zeszmacilam sie z byle jakim chloptasiem. odpowiedz sobie - czy laski w ich wieku moga wiedziec ze to to to? ze on to ten jedyny i na zawsze? ja zawsze chcialam oddac sie osobie, z ktora pozniej spedze zycie. I jestem z tego i z siebie dumna. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama powiedziała, poł roku temu, gdy oświadczyłam jej że czekam do 16 lat. \'\' Jeśli będziesz gotowa i naprawdę będziesz tego chciała, to zrozumiem, ale przyjdź do mnie, dam Ci tabletki\'\' pojdę w 16naste urodziny:D kocham mamusię, a Waszym dzieciom współczuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfh
zaczynałam trochę później niż Wy, no ale ja nie miałam chłopaka w wieku 16 lat, więc nie mogę oceniać, bo nie wiem, jak by to było w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-latkaaa
aaa to wiem, bylam;) to ja juz nie przeszkadzam, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do naprawdę
"one czują sie "dorosłe" a są nastolatkami." no idobrze ze sie czuja dorosle ty jak byls w ichwieku nie chcialas byc dorosla? "inne są odczucia, uczucia, poglady w ich wieku, a inne w wieku 25 lat np." wlasnie - inne ,to nie oznacza ze nie maja prawa ich wogole miec w tym wieku. "tak czuję się od tych gowniar lepsza, bo nie zeszmacilam sie z byle jakim chloptasiem. " a z jakim sie zeszmacilas?;/ dziwne zdanie.uprawianie seksu to nie jest "brudna" rzecz jak uczyli co poniektorych rodzice one sie nie puscily tylko zrobily to z osobami ktore kochaja..nie porownuj ich z jakimis dziwami na dyskotece co na lewo i prawo ... "odpowiedz sobie - czy laski w ich wieku moga wiedziec ze to to to? ze on to ten jedyny i na zawsze?" nie wiem moze na ta ich chwile tak mysla naprawde i to jest szczere mimo ze nie zyja tyle lat co ty..maja prawo probowac "a zawsze chcialam oddac sie osobie, z ktora pozniej spedze zycie. I jestem z tego i z siebie dumna." mysle ze oddaly sie tez osobie z ktora chc spdzic zycie a to czy beda dalej z tymi chlopakami wyjdzie w praniu tak samo jak twoj zwiazek ..(mimo wszytsko nie poprzestanie na zareczynach...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_misia_
yhh.. z każdego tematu muszą zrobić śmietnik :| a tak do tematu coby było mialam tyle samo ile music_baby. nie żałuję ani trochę. z chłopakiem jestem do tej pory i nie zapowiada się na koniec. Wiem, że to jest ten! Bo to co do Niego czuję jest co inego niz wpoprzednich 3( BEZ SEKSU poprzednie były :| żeby se do cholery nikt nie pomyślał :/ ) Zrobiłam to z miłości i nie traktuję tego jak kurwienie się. Wiecie dziewczyny?Bo czasami ludzie mylą pojęcia.. Nie rozróżniają seksu w zwiążku ludzi zakochanych a kurwieniem się na dyskotece z niewiadomo jakim chłopakiem. Takim ludziom tylko współczuć. Jeśli seks w swoich związach określają kurwieniem sie to krzyż na drogę. Żałosne to ale i śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie interesuje mnie kiedy, gdzie i z kim. Ale gdy dziewczyna o nicku music baby mówi, że straciła cnote w wieku 15,6 lat, tłumacząc to, że jest dojrzała jak na swój wiek i, że to jest facet jej życia, to troche się zagalopowała. Mając 16 lat dopiero zaczynasz życie i takich gości na \"całe życie\" będziesz jeszcz ekilku miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasiemców i filmów erotycznych nie wzięłam pod uwagę. i proszę Cię nie wrzucaj wszystkich młodo rozpoczynających współżycie z ukochanym, do jednego wora! Znam bardzo dużo przypadków, gdzie taka szczenięca miłość była na długo, bardzo długo, która właściwie trwa do tej pory.. Więc nie jest regułą, że akurat to się rozleci. Poprostu jednym wyjdzie, a drugim nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech dziewczyny, mlode jestescie, zeby nie powiedziec mlode i glupie. wam sie wydaje ze nawet jak dla was facet jest jedyny to wy dla niego tez. bzdura. 18 letni chloptas ktory na zawsze zostanie z miloscia z takiej wczesnej mlodosci??? moze jeden na wielu. wiekszosc z was niestety sie rozczaruje. szanujcie sie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×