Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka14

W jakim wieku zaczeliscie wspolzycie?

Polecane posty

:O jestem zdegustowana o ile 17latka może czuć sie juz kobietą, o tyle 14latka to jeszcze zupełnie dziecko Boże widzisz i nie grzmisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idzcie na bravo
chodziło o forum bravo dziecko. Czy ja powiedziałem idz czytać bravo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obchodzi mnie to co mówisz, skąd możesz wiedzieć,ze mi się coś wydaje? Sama wiem najlepiej jak jest, jak można osądzać kogoś na podstawie lat przebytych na tej planecie, no ale pewnie, wszyscy wapniacy wiedzą lepiej odemnie co czuje i na co jestem gotowa, a na co nie :O Tylko od gówniar potrafią wyzywać, nic więcej, pff:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks...to oddanie się osobie, którą się naprawdę kocha... Zgadzam się, dlatego oddałam się osobie którą kocham :) Nie bój się, oboje jesteśmy dorośli i myślimy o konsekwencjach. Kochamy się tylko i wyłącznie wtedy gdy nikogo nie ma w domu,aby móc spokojnie rozkoszować się bliskością swych ciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6yu76
music baby--> tak, jestes wielce dorosla, bo sie juz pierdolisz, ale kase na te wasze durexy daja rodzice hahaha:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja perwszy raz w wieku
niecalych 12:/ moze to dziwne ale poprostu sie kochalismy... przynajmniej jestem mloda mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś
mój baaaardzo młody wiek, jak sugerujecie, to 24 lata. Byłam świadoma siebie, swoich potrzeb i własnego ciała. Dziecko - bo wszystkie jesteście dziećmi jeszcze - nie ma świadomości swojej seksualności. Poza tym... seks przed 16 rokiem życia w Polsce jest karalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6yu76 I tu się mylisz, nie bierzemy kasy na zabezpieczenia od rodziców. Jesteśmy na tyle dorośli ,że jeśli decydujemy się na współżycie, to potrafi sami zadbać o to aby nasz seks był bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe skąd macie
w bardzo podeszłym wieku jestem - mam 20 lat :O otóż ilość lat przebytych na tej planecie duzo o człowieku mówi - o jego dojrzałości i znajomości życia.. wy znacie mtv, fotka.pl, bravo czy tam inne co (pewnie cosmo jak widze :O ) i na tym się wasza dojrzałość opiera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porównaniu z tutejsza średnią wieku czuję sie jednak staro powiem tak, gdybym rozpoczęła współżycie w tym wieku co autorka topiku i moj pierwszy raz zakończyłby się ciążą mogłabym byc jej mamą 😭 jestem stara :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6yu76
tak, zarabia, mozecie sobie kupic co chcecie hahahaaa:D:D wieeelce dorosla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh.
uderz w stół,a nożyce się odezwą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże widzisz
i nie grzmisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6yu76
mozna sie walic:D:D to sie wal:D:D a tak wogole to twoje wypowiedzi to prowokacja:D chyba nikt nie jest az tak glupi. a jak jest to wspolczuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam,że najlepiej będzie jak każdy sam będzie patrzył na siebie i oceniał tylko i wyłącznie siebie. Ludzie są przeróżni. Jeden już mając 14,15 czy 16 lat jest gotowy na seks, a inny mając 20,30 i więcej nadal do tego nie dojrzał (być może z różnych przyczyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe skąd macie
niestety dziecino nie masz racji.. stosunek z osobą poniżej 15 lat jest scigany z urzędu. natomiast z maloletnią do lat 18 mioze być ścigany na wniosek rodziców/opiekunów - rodzice mają pełne prawo oskarżyć twoje wielce dorosłego chłopaka o wykorzystywanie nieletniej (nawet jeśli ty tego chcesz) i dostanie minimum zawiasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nacioska
Cyt: Seks...to oddanie się osobie, którą się naprawdę kocha...a nie sądzi się, że się kocha... hmm... czyli wychodzi, że nastolatki tylko "myślą, że kochają" a dorośli kochają prawdziwie... to ciekawe dlaczego jest tak dużo rozwodów... Czyżby dorośli tylko sądzili, że kochają ??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię, że popieram autorkę, dla mnie minimalna granica normalności to jest to 15... uważam, że zaczęłam bardzo wcześniej, ale chciałam tego , nie żałuję i nie będe, nawet, gdy nie będziemy już razem, tyle się dla mnie liczy, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6yu76
Jak mozna byc gotowym na sex w wieku 14 lat? czy 15?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, wykazałaś się :D \"Aha i nie jest karalny, OD KĄD SKOńCZONY MA SIę 15 ROK żYCIA, MOżNA SIę WALIć Z KIM I GDZIE POPADNIE, TAKI WASZ PECH\" Na szczęscie to nie nasz pech, a waszych rodziców i wasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczymy
co będziecie mówić za jakieś 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-latkaaa
dziewczyny, nie denerwujcie sie i nie mowcie, ze starsze kolezanki mowia wam zle, bo mowia dobrze! mowicie o tej milosci,ze to juz na pewno te osoby, juz tak na pewno... sama mam chlopaka (moj pierwszy chlopak - zaczelismy byc razem jak mialam 17 lat). jestesmy razem do tej pory. mysle ze bedziemy razem, choc czasami mam jeszcze jakies tam obawy.a jak mialam 17 lat czy nawet 18, to bylam piekielnie pewna- tak to ten jedyny, to on. i moze sie zdziwicie, uprawiamy peeting ale do tej pory sie nie kochalismy, mimo ze 2,5 roku jestesmy razem, a on ma 24 lata. wiec nie dziwcie sie, ze starsze osoby chca Wam dobitnie to wytlumaczyc. osobiscie uwazam, ze za wczesnie o jakies minimum 2 lata zaczelyscie. MINIMUM! a rodzice wiedza o waszym seksie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę
16-latka i inne gówniary czekam, aż napiszecie - jestem w ciąży! co robić? ja ci powiem co - wychowaj. Wychowaj, bo to co zrobiłaś to CUD BOŻY i niczemu nie winny... nie wiesz co to wychowanie dziecka, bo sama nim jestes współczuje mu takiej matki jaką ty będziesz ja osobiście nie chciałabym, żeby moja matka w takim wieku przeżyła swój pierwszy raz. budzi to we mnie niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jak mozna byc gotowym na sex w wieku 14 lat? czy 15?\" Widocznie można,ale nie Tobie to oceniać! tak samo jak i ja nie mam prawa tego oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dorośli dużo myślą, za dużo, do tego ranią ludzi uogólniając cały świat, każda 15,16 latka, jest dzieckiem, aj szkoda mi słów :D topic zrobił się bez sensu, było fajnie, gdy byli normalnie ludzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napiszę \"jestem w ciąży\", bo jeżeli zaczynam seks to potrafię się zabezpieczyć... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×