Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m u s i c _ b a b y

tylkodlanas

Polecane posty

Powiem wam szczerze,że ja nie wiem od czego to zależy ale teraz na prawdę za każdym razem czuję się jak w siódmym niebie, jakaby to nie była pozycja, to w każdej jest wyśmienicie. Kiedyś, na początku tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oprócz na pieska próbowałam tylko po bożemu. Co prawda było w miarę przyjemnie, ale tylko troszkę. Gdzie uciekła dziubalik? A co sądzisz ogólnie o seksie oralnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale muszę przyznać, że na pieska i w pozycji hmm jakby to wytłumaczyć :P Ja leże, z miednicą uniesioną do góry (np.na poduszce) a Mój Partner klęczy przede mną ;) Powiem Wam,że na nazwach pozycji to ja się nie znam, nie znam na pamięc całej Kamasutry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubalik uspokoiłaś mnie, teraz mam nadzieje, że mi będzie lepiej :D a jak się zachowujecie przy stosunku? Wydajecie jakieś jęki z siebie, albo coś? :P Ja się tak tego wstydziłam jeszcze niedawno, że szok, a teraz na pieska coś tam wykrztusiłam, gdy sie dowiedziałam, że jego to podnieca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co chcecie
tym udowodnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeehehheheeee To pisz skoro musisz i sprawia Ci to frajdę.Tylko normalnie, linijka w linijkę! Jedyny warunek, inaczej wara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurrrrrrrrrrrrrrr
ty nie masz jeczec bo on tak chce, tylko jak ci dobrze to samo to wychodzi:O a jednak dzieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są niekontrolowane jęki z zachwytu i z przyjemności ;) Najważniejsze, nie wstydź i nie bój się mówić czego oczekujesz. Spokojnie i bez nerwów powiedz, lub pokaż co byś chciała ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwracajmy na nich uwagi, oni sobie robią dobrze przy tym, bo niektórych podnieca wciskanie guziczków na klawiaturze, zwłaszcza na topicu, gdzie nikt ich nie chce oglądać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Music Ja np. się nie hamowałam, nie wstydziłam się wydawać żadnych dźwięków :P Zresztą dużo to nie jęczałam niestety... :O Bo nie było zbytniego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko do was dziewuszki
mam 17 lat i tez chce zaczac wspolzycie. oralnie- jest fajnie, paluszkiem tez, a czy przy stosunku podobnme sa odczucia czy jest calkiem inaczej? boje sie pierwszego razu, bo jak zaczynal mi wkladac to mnie zaczelo bolec i nie chcialam dalej..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest inaczej, lepiej niż palcem;) Nie możesz się poddać, jak we mnie zrobił pierwszy ruch, to mama dzwoniła i wyjął zeby mi kom podać:O:P ale to inną drogą:P BOlało pierwszych kilka pchnięć, ale zacisnęłam zęby, przeszło, więc ból był lekki i żyję dalej, najważniejsze abyś się rozluźniła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: pytanko do was dziewuszki Inaczej, bynajmniej ja mam inne odczucia podczas każdego z tych 3 rodzajów seksu ;) Ale reguły oczywiście nie ma. A co do bólu, to może nie byłaś wystarczająco podniecona? I po prostu zaczynajcie powoli, baaaardzo powoli i bardzo delikatnie. Nic na siłę, stopniowo stopniowo, aby nie bolało. Ale lekki ból chyba niestety pozostanie przez kilka pierwszych współżyć A:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie mam to szczęście że nic a nic mnie nie bolało, byłam mocno podniecona i wilgotna więc to dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16-latka Mi do pewnego czasu też bardziej podobał się seks oralny czy petting,ale teraz gdy dopiero tak naprawdę odkryłam jakie to może być przyjemne to zmieniłam zdanie ;) Ale nie oznacza to,że mam ustaloną jakąś kolejność co najbardziej lubię ;) Wszystko sprawia mi przyjemność, gdy czuję bliskość mojego Slonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko do was dziewuszki
uuu to nie fajnie, no ale moze jakos to w koncu przejdzie :P mi sie wydaje ze za bardzo sie przyzwyczailam do paluszka i jezyczka, ze dalej nie pojdzie, ehhh no trzeba probowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papa i dobrej nocki ;) I pamiętaj, kieruj nim,aby wiedział co sprawia Ci przyjemność :) Udanego spotkania, pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za sobą mam tylko jeden raz, więc wiele powiedzieć nie mogę. Nie nastawiałam się na orgazm za pierwszym razem, ale mogło być o wieeeele gorzej, przynajmniej było mi w miarę przyjemnie ;) Mi i mojemu Miśkowi też pewnie z czasem będzie coraz lepiej szło, tak jak Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kolejny raz będzie już tylko przyjemniejszy ;) Ohh jak ja sobie przypomnę nasz pierwszy raz ;) Mimo zabezpieczenia baliśmy się,że będę w ciąży :P I wkręcaliśmy sobie,że wszystko na to wskazuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tylko my dwie już zostałyśmy ;) Ja posiedzę jeszcze chwilkę i też się zmywam do łóżeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko do was dziewuszki
dziubalik a ile mialas dokladnie lat jak zaczelas? paluszek - chodzilo mi o paluszkiem po lechtaczce, ale kiedy wlozyl calego wskazujacego to tak ciut bolalo,ale nie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×