Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martik

ciekawy artykul - po co Polacy jada do Anglii

Polecane posty

Gość ze mna bylo
a co, nie prawda???? po lepsze zycie i kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JADA po normalne standartowe zycie!latwiejsze zycie w sensie finansowym jada po to aby ich dzieci mialy lepszy start w zyciu!zeby wozic dupska lepszymi furami-he,he;)jada aby pozniej otworzyc maly biznes w polsce ,jada zeby na starosc drapac sie po tylku i nie martwic sie czy na chleb zabraknie!jada bo bo chca zmienic cos w swoim zyciu na LEPSZE!jada bo najnormalniej na swiecie maja do tego prawo i taka ochote! a tym co w polsce siedza to guzik do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bengi23
A ja przyjechalam do Londynu tylko dla chlopaka. w Polsce mialam wszystko. Bylam na utrzymaniu rodzicow, ktorzy oplacali mi studia i spelniali kazda moja zachcianke. czasami tak bardzo tesknie za polska i moim polskim zyciem :) ale czego nie robi sie dla milosci ehh teraz tylko wygladam az moj kochany przyjdzie zmeczony z pracy a ja mu podam cieply obiad. najwazniejsze ze jestesmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis pasozycik z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jej facetowi widocznie to nie przeszkadza wiec dlaczego ciebie to kole w oczy?sa kobiety ktore lubia byc niezalezne a sa takie co lubia byc utrzymywane i wiesz co ci powiem ze zazwyczaj te co sa wyrachowane i wiedza czego chca maja zawsze lepiej w zyciu!!!a te co maja dobre serca i sa ok to najczesciej cierpia!!!!!!skoro dziewczyna studjuje to widocznie ma ambicje i napewno nie bedzie przez cale zycie siedziec w domu i pichcic obiadki bo po 2 latkach bedzie miala serdecznie dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po miesiacu raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
najzabawniejsze ze przez jedna osobe ktora nazwala polakow niecywilizowanymi wywiazala sie dluga konwersacja poparta historycznymi faktami. zauwazylam jednak ze jest sporo anglikow rozumiejacych powody polakow do emigracji i szanujacych ich prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bravo Lukkazzi
za to co napisałeś. "I'm sure We are more civilized than Brits. Belive me. Look at You.How many languages do you know? Maybe my English isn't absolutely properly but I can communicate in your language. Can you talk to me in Polish? I'm sure You can't. I can speak Deutsh (German), Spanish and Latin language. My father non-civilized Pole can also speak Esperento..but I'm sure that you (civilized Brit) probably don't know what I'm talking about....I don't want to talk about your culture... Do you have any? Before you start talking about some nation, look at the mirror, plesase. " Należało mu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×