Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta Stratford

Polki w Londynie opisujcie przygody seksualne

Polecane posty

Gość Marta Stratford

Mam chlopaka z Somalii, przystojny i fajny. Ma nawet mieszkanie i samochod. Polacy sa zazdrosni ze mam tak udany seks i zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japierdole
nie dosc, ze ma samochod to jeszcze mieszkanie??? wow. to prawie jak wygrana w totka. gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Stratford
wszyscy mi w Polsce zazdroszcza , wiem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i sie zaczeło
teraz po tobie pojada kochana, zle ze sie przyznalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Stratford
Kto jest lepszy w lozku waszym zdaniem? O Polakach nie mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japierdole
przeciez to prowokacja... nikt nie jest przeciez taki glupi zeby sie chwalic takimi pierdolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Stratford
nie mowie ze jest madry, nie szukalam okularnika. Bardzo mi ufa wiec moge nim kierowac, mam nawet jego karty kredytowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkkkkkk
Jasne laki jada za granice i puszczają sie z Pakistanami i Rumunami, po prostu rzygać sie chce.Kasa im w głowie przewraca, a potem sie nie ma co dziwic ze morduja i gwałca Polsi za granicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ludzieeeeeeeeeeeeeeee
przecież ten topik to PROWOKACJA:-oJakieś gimgówno się nudziło i założyło ten temat:-PDobrze,że już niedługo zaczyna się rok szkolny;)Będzie mniej idiotycznych topików na forum:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japierdole
ale sie podniecacie, widac machina ruszyla... coz polaczki, zal mi was (i tych za granica, i tych w kraju)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi ciebie też żal
:-OI TO BARDZO:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ,ze coniektora polka zwiazala sie z obcokrajowcem juz mnie przestalo dziwic. Przeraza mnie natomiast fakt, ze nasze dziewczyny puszczaja sie nagminnie z kolegami swoich chlopakow podczas kolezenskich imprez (w toalecie, podczas wyjscia na papierosa), I podczas damskich spotkan w pubie w toalecie z przygodnie spotkanym gosciem. Tak to jest z dala od rodzicow i rodzenstwa. Uwazam, ze faceci policy sa zbyt slabi i nie potrafia kontrolowac naszych pan, a one to wykorzystuja. Inaczej mowiac, aby np. w londynie polka byla w miare przyzwoita jej facet musi umiec zastapic jej ojca, matke, brata, KOSCIOL i siebie, czyli musi byc bardzo twardy, w przeciwnym razie polka traca glowe i mozna ja czesto przeleciec prawie na oczach jej chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma lepszego od murzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×