Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabii11

ENDOMETRIOZA - czy którejś z was sie to przydarzyło?

Polecane posty

Gość Gabii11

jestem 4 miesiące po porodzie . na pierwszym badaniu ginekologicznym lekarz stwierdził endometriozę. czy mogę przez to miec podwyższoną temperaturę i opóźnienie miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam najmniej 37 stopni (ale zazwyczaj wiecej).. a od momentu \"zaleczenia\" normalna temp.. 36...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabii11
boję się że ta temp. i brak okresu może byc zapowiedzia ciąży (chociaż moim zdaniem nie możliwe ). pierwszy okres dostałam 7 tyg po porodzie , potem znowu 3 tyg. od poprzedniego, potem spóźnił mi się tylko 1 dzien a teraz spóźnia się 3 dni. zawsze miałam regularne miesiączki. długo leczyłaś tę chorobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jakies 2 lata... ale nie byla do konca wyleczona.. mam nadzieje, ze po ciazy juz nie wroci...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja przez endometrioze nie moge zajsc w ciaze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabii11
a długo juz masz te endometriozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lecze sie ponad 4 lata:(jestem po 1 laparoskopi,po cieciu cesrskim,bralam prze rok czasu orgametril ktory nie pomogl i nie dawno skonczylam leczenie zoladexem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabii11
ile masz lat , jesli moge zapytac. to przez cc usuwali ci to? nie masz w ogóle dzieci? bo wiesz co, ja mam dwoje rok po roku i jesli teraz znowu bede w ciazy to chyba wpadne w depresje. juz jestem załamana ze to moze ciaza :( :( a mielismy juz tak uwazac... właśnie po tej miesiączce miała mi moja ginekolog usunąć endometriozę. ale nie wiem czy się za to płaci i na czym polega ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gabii mam 24 lata:)najpier usuwali mi laparoskopowo ale zle mi komorki endometrialne wycieli i sie endo odnowilo:(zmienilam gina bralam rok czasu orgametril ktory tez mi nie pomogl,pozniej mialam kolejna operacje tak jak ciecie cesarskie robia,wycieli mi jedne jajnik bo mialam torbiela wielkosci kiwi i dalo sie jajnika uratowac:(i nie dawno skonczylam brac zoladex gdzie jeden zastrzyk kosztuje 370zlwprowadzili mnie w sztuczna menopauze ale juz jes ok ,organizm wrocil do normy ale ciacy brak:(Dzieci nie mam wogole:( Powiemci ze endo to paskudna choroba>lekarz mowil ze tego nie da sie wyleczyc tylo da sie zaleczy i ze bedzie sie odnawiac. Ja za zabiedg nie placilam ani jedn ani drigi.Laparoskopia polega na tym ze robia 3 dziurki jedna w pepku a dwie poniezej pepka po jednej i po drugiej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabii11
a kiedy ci to wykryli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabii11
wlaśnie zrobiłam test(mąz przed chwilą kupił) no i jestem w ciąży..... idę pobeczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak po roku staran nie zaszlam w ciaze:(powiem ci ze ja sie dobrze czulam nic mnie nie bolalo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gabi Gratuluje!!!!Ci bardzo serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×