Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosiasamosia123

nauczanie zintegrowane z językiem angielskim

Polecane posty

Gość zosiasamosia123

ukonczylam ten kierunek na akademii bydgoskiej( obecnie uniwersytet kazimierza wielkiego) i mam problemy z uznaniem moich kwalifikacji do nauczania angielskiego w szkolach podstawowwych. jedni mowia ze mam pelne kwalifikacje, inni ze musze jeszcze zdac fce aby miec pelne kwalifikacje do nauczania angielskiego. jak to wlasciwie jest? czy ktos konczyl podobny kierunek i jak u niego wyglada sprawa uznania kwalifikacj. pracuje w szkole ale uznanie tych kwalifikacji jest mi potrzebne do rozpoczecia stazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję przedzwonić lub
napisać w tej sprawie do Ministerstwa Edukacji, chyba nawet lepiej napisać, bo będziesz miała odpowiedź na piśmie i będzie co pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosia123
chyba tak musze zrobic choc dodam ze nawet kuratorium oswiaty w roznych wojewodztwach ma inne zdanie na ten temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka 30
tworza tych kierunkow bez sensu a potem z praca problemy wg mnie to tylko mozesz angielskiego w 1-3 uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można uczyć czegoś nie mając żadnego papierka potwierdzajacego znajomośc danej dziedziny? czyli w tym przypadku znajomosci i umiejetnosci poslugiwania sie jęz. angielskiego. Na studiach uczyłaś sie uczyć wykorzystujac metody stosowane w klasach 1-3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka 30 - kierunek jest bardzo dobry, sama chętnie bym sie na niego wybrala w przyszłosci (jestem po anglistyce), by lepiej poznac metody nauczania maluszków, ich specyficzne potrzeby itp. ale z tego co wiem jest to specjalizacja pedagogiki a żeby uczyć ang trzeba miec skonczone studia kierunkowe (min. licencjat z przygotowaniem ped.) lub certyfikat, chociazby FCE (chociaz FCE maja teraz gimnazjaliści więc to żaden wyczyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosia123
mam pelne kwalifikacje do nauczania w klasach 1-3 czyli jest to tzw. nauczanie zintegrowane lub edukacja elementarna jak kto woli. ale dodatkowo na studiach mialam metodyke nauczania jezyka angielskiego dzieci w wieku wczesnoszkolnym plus praktycna nauka jezyka angielskiego i fonetyka wiedza o kulturze i literaturze w brytanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglomaniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonia
Posiadanie minimum certyfikatu FCE z oceną A lub B jest konieczne do uzyskania pełnych kwalifikacji do nauczania języka angielskiego w szkole podstawowej, sam kurs metodyczny nie daje kwalifikacji .... przepisy są w jakimś rozporządzeniu o kwalifikacjach nauczycieli .... Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×