Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czytajaca topiki

Zona-kochanka-jak wygladaja?Czym sie roznia.Panowie powiedzcie

Polecane posty

Gość czytajaca topiki

Tyle jest tych roznych topikow o zdradach .Chcialabym dowiedziec sie na jakiej zasadzie Panowie wybieraja kochanki .Czy na zasadzie podobienstwa do zony czy raczej przeciwienstwa ,a moze to przypadaek .Niech wypowiedza sie tez zony i kochanki . Zapraszam do dyskusji ,moze byc ciekawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca topiki
No wlasnie musztardo ! I o co w tym wszystkim chodzi ? Zawsze myslalam ze musza sie czyms roznic ,byc lepsze (kochanki) a tu porazka . Czasem to jak kaszanka(kochanka) przy kawiorze(zona) .Czyzby chodzilo o to ze ta druga "obca" jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca topiki
Szefie ,w dzisiejszych czasach sa jeszcze zakazane owoce ?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznica jest taka
ze kochanka czasem jest naiwna i wysluchuje jak facet narzeka na zone, a on na nia narzeka, bo zona juz go zna i sie nie nabiera na jego smutna mine i sztuczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkachrzestna
jak to kiedyś powiedziała pewna doświadczona w życiu - ,, obca baba ma zawsze łyżkę miodu więcej,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaaaaa
Nie lubię miodu wcale, ani takich, co od rana do zmroku tylko palca w rany wsadzają i cały czas coś im się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kochanką facet może zrobić prawie wszystko. spełnia marzenia o jakich krępuje się powiedzieć żonie.(tak mi się wydaje) chodzą razem na dyskoteki, do pubu...z żoną nie wyjdzie bo ona nie ma czasu, bo dzieci, bo już zmęczona i staro się czuje...Wcale nie jestem za facetem,który ma kochankę!faceci czasem się ukrywają przed żoną ze swoimi pragnieniami...wiem,bo nie raz rozmawiałam z takimi gośćmi i ich \"przyjaciółkami\" i jakoś w pewnym sensie nie pojmuję tego co robią... po cholerę się żenisz jak szukasz później kochanki?? ja z moim mężem się dogaduję...on mi mówi czego pragnie i odwrotnie...uzupełniamy się nie tylko w łóżku ale i w codziennych sprawach:)i wiem,że on nie potrzebuje innej,obcej baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden typek
Ideał Faceta jest w tedy gdy posiada: 2 zony i 3 kochanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretyzujcie dalej
ale cos kiepsko wam wychodzi. Widac, że o tym zjawisku ( zwiazki pozamałżeńskie) wiecie tyle, co poczytacie na forum:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kochanka 2 lata.maz mojej przyjaciolki..jeszcze maz bo byli w trakcie rozwodu.on byl przeciwienstwem mojego meza a ja jego zony.bylismy super para.rozumialam sie z nim bez slow..... ale balam sie zostawic rodzine.nie dalam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet chce...
przedewszystkim miec mlodsza i ladniejsza a jesli juz nie to to temperamentniejsza........ taka co znajdzie czas dla niego gdy jest w potrzebie, usmiechnie sie i przytuli, spelni jego fantazje erotyczne , powiecie dlaczego? a zona? otoz drodzy panstwo, zona nie moze sie dowiedziec o czyms czego sama nie jest w stanie tolerowac, a jesli sie dowie to beda wymowki do konca zycia. Wiec facet woli to robic po cichu z kochanka.........a na dodatek adrenalinka mu skacze przy innym cialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasem
czasem się zdarza że spotkają sie dwie osoby których połówki seksu nie chcą lub np .facet jest impotentem i co ? Kiedy się takie osoby spotkają to bez żadnych oporów zostają kochankami ,jeśli jeszcze okaże się że mają podobne temperamenty to co ich zatrzyma ??? nie ma takiej siły , i nie ważne jak wyglądają ,ważne co do siebie czują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×