Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość art tech

co można zrobić z kawałków fileta z kuraka?

Polecane posty

Gość art tech

podajcie jakieś przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokroj w kostki, dodaj duzo czosnku, sol, pieprz, daj na godzinke do lodowki. Kup warzywa ( mrozonki) to potrawki po chinsku. Przesmasz mieso, potem warzywa, ugotuj ryz w kurkumie . Ryz wyloz na talerz , potem daj mieso z warzywami i biale winko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz usmażyć te kawałki z \"wazywami na patelnie z przyprawą orientalną\" z hortexu bodajże, podac to z ryżem parabolicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syfiara
potrawkę (duszona cebula, papryka, pieczarki) plus kawałki kurczaka smażone zapiekane w cieście (ale trzeba dobrze zrobić ciasto i na głębokim tłuszczu "po chińsku" smażyć małe kawałki kurczaka) sałatkę kurczakową (ale kurczak musi być usmażony lub ugrillowany) zapiekankę (ale przedtem musisz usmażyć kurczaka, pokroić na plasterki), plus ryż, kukurydza, ser żółty do posypania, jakieś warzywa (również ugotowane), doprawić do smaku zapiec (pod koniec zapiekania posypać serem na wierzchu (ten w środku ser, między warstwami, się tak ładnie rozpuści) kurczaka na grillu tosta z kurczakiem :) plus serem żółtym i pomidorem albo proste: usmażyć kurczaka, ugotować ryż/kaszę, poddusić warzywa plus jakieś dobre wino i voila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art tech
mmm super tylko że nie mam ochoty iść do sklepu bo taki mam dziś leniuchowaty dzień, może podacie coś ze świeżych warzyw? mam cebulę, czosnek, paprykę czerwoną fasole z puszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syfiara
dusisz cebulę z papryką, na koniec dodajesz fasolę smażysz kurczaka czosnek jak chcesz, wedle życzenia ryż albo kasza albo po prostu pieczywo szlus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art tech
Syfiaro myślisz że to będzie dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syfiara
myślę, że tak dusisz cebulę do miękkości, na małym ogniu, razem z papryką (tylko uważaj, bo cebulę łatwo przesolić) jak już będzie gotowe, to wrzucasz fasolkę, ale proporcjonalną ilość (żeby nie było czuć tylko fasolki). Osobno smażysz kurczaka, dobrze przyprawionego, bez panierki. Kroisz na plasterki i wrzucasz do uduszonych warzyw. Terkocze na małym ogniu, sprawdzasz po kilku minutach, czy czegoś nie brakuje (sól, pieprz, jakieś inne przyprawy). Wykładasz ryż/kaszę na talerz, nakładasz kurczaka w warzywach na wierzch i pałaszujesz. Jak masz jakieś inne warzywa, to możesz też poddusić. Moja koleżanka robiła coś podobnego. Po wyłożeniu na talerz jeszcze sobie posypała tartym serem. Ale ona je wszystko z serem. Smacznego Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art tech
ahh podzieliłabym się z Wami ale już wszystko zjadłam ;) takie smaczne było mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syfiara
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×