Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirelkaaaa

Kiosk Ruchu - fundusze

Polecane posty

Gość mirelkaaaa

Chciałabym otworzyć kiosk Ruchu, ale nie mam funduszy :( nie wiem skąd wziąć, na pieniądze z Urzędu Pracy mogę czekać za długo a dobry punkt mi przepadnie, jest inne wyjście tzn dostac od Ruchu całe wyposażenie (cały towar) ale prowizja z tego to ok 7% i nie wiem czy bardziej się by opłacało żebym za swoje kupiła towar, tylko nie wiem skąd fundusze pozyskać...nie mam dochodów, mam 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak i nie
a myślisz że kiosk ruchu to dobry interes?...wiesz ludzie nie mają kasy żeby kupować gazety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Naleśnik
Pieniądze z UP dostaniesz w ciągu 30 dni od złożenia wniosku...no może trochę dłużej, ale od decyzji to już kwestia chwil. Czasami może się zdarzyć, że komisja zbierze się szybciej i kaska będzie po 2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelkaaa
znajoma ma 2 kioski i na rękę ma z tego 5000/m-c. Wszytsko zależy od położenia kiosku. Punkt jest bardzo ważny. Ja właśnie mam taki na oku, mam dac odpowiedź czy go biore w poniedziałek, ale nie wiem czy zgodzić się na warunki Ruchu bo skąd mam wziąć pieniądze na teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwa
Nie potrafię Ci doradzić skąd wziąć pieniądze ale poradzę Ci abyś nie związywała się z Ruch-em. Będziesz obracać dużymi pieniędzmi a dla Ciebie zostaną grosze. Wiem to z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze sprobuj w kolporterze maja taka akcje twoj własny kisk dostajesz kredyt na własny kiosk i podpisujesz z nimi umowe na dwa lata chyba... musisz na ich stronie sobie poczytac i ewentualnie do nich sie zglosic czy ci udziela takiego kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez z RUCHU-7% to nie jest mało!!!!Mój znajomy jest ajentem w INmedio-tez ma 7%-miesiecznie ma koło 10,000 z czego opłaca pracownika a reszta dla niego i zony. Ale on ma duze obroty bo to kiosk w Biedronce. W Kolporterze jak sie bierze salonik w ajencję to wpłaca się kaucję 5,000 (zwrotną) oraz podpisuje weksel w celu zabezpieczenia mienia, które oni Ci powierzają (komputer, kasa, półki, towar) http://www.siecihandlowe.kolporter.com.pl/wpolpraca_new.asp poczytaj sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelkaaa
dzi ęki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×