Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaRcYcHa

CHCE KUPIC PUDER,JAKI DOBRACJASNIEJSZY CZY CIEMNIEJSZY?

Polecane posty

chce kupic puder,chodzi mi o taki w kamieniu,ciezko mi dobrac zeby byl identyko jak moja cera,sa albo ciut jasniejsze,albo ciut ciemniejsze,i nie wiem na ktory powinnam sie zdecydowac.bo moja siostra mowi ze jasniejszy lepiej wyglada bo bardziej naturalnie ,ale prosze o wasze rady.aha,i jak go nakladac,ta gabeczka czy pedzlem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecysowanie jesniejszy
ciemniejszy puder postarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecysowanie jesniejszy
fluid najlepiej nakladac pedzlem a puder gabeczka "dociskajac" miejsce po miejscu, sypki puder zas gubym pedzlem - opruszyc twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo,wiec wybiore ten jasniejszy.no bo zawsze przy pudrach w kamieniu sa takie gabeczki,a mam w domu pedzel i tez nie wiedzialam nigdy czym sie wypudrowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecysowanie jesniejszy
nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaLLLLLL
tak, lepiej ciut jasniejszy bo puder ciemnieje na twarzy w ciagu dnia,pod wpływem wydzielajacego sie sebum. Co do pędzla czy gąbki, zdecydowanie polecam pędzel. Lepiej sie nim rozprowadza puder. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkk
Zdecydowanie ten ciemniejsz. Puder powinno sie dobierac o ton ciemniejszy od koloru cery. Cera wyglada na lekko opaloną, zdrową. Pudry jasne sprawiaja że twrz wyglada szaro i ziemiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak niech kupi ciut
ciemniejszy jak jej radzicie a pozniej bedzie wygladac jak polowa ulicy-z wypudrowana sztuczna maska no ludzie dajcie spokoj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemniejszy
puder nie znaczy od razu wypacykowanej brazowej twarzy!!! chodzi o ciut ciemniejszy kolor- a przynajmniej podobny do cery tyklo cieply :) No i oczywicsie trzeba nakladac go oszczednie, zeby cera wygladala matowo i zdrowo! Moim zdaniem jasniejszy kolor powoduje ze cera wyglada trupio i nieswiezo- do tego mnie bardzo postarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×