Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

Pomóżcie mi bo zwariuję ...błagam

Polecane posty

nie moge sie skupić na nauce.... mam mega wazne egzaminy po 2o wrzesnia :-(( czasu wiec jest malo a ja nei mogę się skupić ...Siedże niby cale dnie a w glowie pusto !!!!!!!!!!!!! co robic ??? jak uwierzyc w siebie ,jak sobie pomoć ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestes za bardzo zestresowana zeby cos przyswoic, musisz sie zrelaksowac moze jakas ziołowa herbatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku ...
gdybym się martwił niepotrzebnie egzaminami za parę tygodni, pewnie też bym "wariował" ;) Jak pomóc ? Ja, oprócz siedzenia, proponuję się ... trochę pouczyć. Ale nie dziś wcale. Dziś się stresu pozbądź ! NAuka w stresie to dla mnie jakiś absurd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulp fiction
obejrzyj dzisiaj jakiś fajny film, zrelaksuj sie... i jutro usiądź do nauki, nie myśl o tym jak ważne są te egzaminy tylko po prostu sie naucz... szalona krowa- gratulation, ja też chce na akademie medyczną za trzy lata :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam baardzo skarby kochane :-)) jeszcze proszę o więcej komentarzy ....muszę sie faktycznie zrelaksowac..... I MUSZĘ ! MUSZĘ ! myśleć pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pójdź na spacer, w miejsce, gdzie jest w miarę cicho i spokojnie? Dotlenisz się i uspokoisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo...naprawdę jestem wdzięczna za te rady :-) DZIĘKUJĘ Z CALEGO SERDUCHA,naprawdę dziękuję i proszę o WIĘCEJ OCZYWIŚCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×