Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmiana bociana

Teraz legendą jest tyłek Czarniejszej!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Bo jesteś piękna ...
... naprawdę - o ile te fotki z komórki w bikini były Twoje :) A co do negatywów, to piszą je zazdrośnice - popatrz na temat o Fotce.pl i dziewczynie XxXsSeExXyYXxX - jest to cud piękności, często pojawia się w rankingach, a nasze forumowe "modelki" i tak twierdzą, że jest brzydka, a one ładniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo jesteś piękna ...
P.S. A dasz te fotki z komórki? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glawik
czarniejsza niz mrok ty chyba jestes jakas niedowartosciowana jezeli wysyłasz fotki tyłka do neta czyzby nie miałabys nikogo komu pokazywałabys ten tyłek he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrazenie moze rownie
bo jestes piekna>> a ja jestem facetem:O, czyli co, tez zazdroszcze ::classic_cool: :). niezle. i uprzedzajac mam pania ktorej ta czarniejsza z fotek z fioletowa bluzka, do malego palca nie dorasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to byłeś pod tym
jakoś czuję że moje pytanie jest ignorowane:) bydle byłeś pod takim nickem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta dalej swoje
wystarczy jak wklei fotki ze studniówki ,wakacji ale czy jest sens komuś cos udowadniac? po co? komu o zdrowym rozsądku zalezy na netowej opinii ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,przyznam się:Djestem taka niedowartościowana,że muszę dawać moje fotki na forum.I najlepiej dowartościowuję się jak mówią mi ,że mam kwadratową szczękę i wielkie łapy:D:D wybaczcie to jest silniejsze ode mnie.....za każdym razem kiedy ktoś mi jedzie przeżywam kosmiczne orgazmy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glawik
tylko ludziom samotbym i niedowartosciowanym potrzeba opinii ludzi z neta ,wiec wysyłaja swoje fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glawik
czarniejsza niz mrok idź lepiej poszukaj faceta a jak go masz to zajmij sie nim jak trzeba bo na epwno on obraca juz nie jedna pupe i moze nawet gorsza od twojej ale bardziej normlana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniejsza, wez Ty lepiej te swoje lapska ogromne, bo popsujesz nowa klawiature:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i przestan brac ten testosteron!! szczena Ci sie naprawi od razu i wlosy z klatki ustapia:D:D:D:D:D aha... i nie pokazuj mi sie wiecej w tej fioletowej, bazarowej bluzce i dzwonach w romiarze 46 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak komus zalezy na opinii
a Wy dalej swoje ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sam dales dupy!!!:D:D:D:D:D:D 1) nigdy nie pisalem pod nickiem michał74 2) nigdzie nie napisalem, ze Czarniejsza ma rozmiar 46 sledczy z ciebie zaden, matolku :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ładnie ale może już
schudła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehe
musztarda dawaj cos na ostro :D:D:D:D jak u matyldy i lubelaka ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bydle bydle
teraz to się już nie wykręcaj, wszystko jest czarno na białym :( była nadzieja, ale widzę że to prawda jednak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnica miesiąca w datach
:( chyba że czarniejsza ma was michały na pęczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz to!! udowodnij, ze to ja pisalem pod nickiem michas74 ( nie michał74 :P) i ze pisalem o Czarniejszej w kwietniu 2007....:) dajesz!! czekam na konkretne dowody!!:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfrrrrrvd
czemu nie wrzucicie zwykłych fot,chocby z urlopu,jakiejs prywatki i czemu ucinacie twarze albo pokazujecie bez reszty ciała? dosyc dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie jest z wakacji:) a czemu nie pokazujemy twarzy?? a kto wrzuca swoje cale zdjecia na forum?? niech bedzie troche tajemnicy;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×