Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juuudytka

rozwiązanie umowy - pomocy

Polecane posty

Gość juuudytka

Jak odejść z pracy gdzie nie mam żadnej umowy podpisanej. Jestem na stażu pracy już 2 miesiące i chce się się przenieść w inne miejsce. Jutro chcę złożyć wypowiedzenie i uwzględnię że bez zachowania okresu wypowiedzenia. Bo jak ja nie mam umowy to mogę sobie w każdej chwili odejsc. Doradźcie mi jak mam zrobić. Może ktoś był już z was w takiej sytoacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yguij
nie ma umowy ,nie ma wypowiedzenia, normalnie informujesz pracodawcę że np od jutra nie przychodzisz i prosisz o uregulowanie wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie - nie ma umowy nie ma wypowiedzenia bo nie ma czego wypowiadać ale przykrym aspektem może być również brak wypłaty jeżeli pracodawca nie będzie uczciwy (o czym świadczą 2 m-ce pracy bez umowy :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yguij
Zawsze można poinformowac pracodawcę o istnieniu PIP oni w zasadzie biora strone pracownika,istenieje coś takiego jak praca w dobrej wierze tzn że liczyło się na legalna umowę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy
w tej firmie pracował ktoś jeszcze oprócz Ciebie , czy masz świadków , ze tam pracowałaś , bo jeśli nie to może Cię zrobić na szaro i wtedy zapomnij o kasie , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×