Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Posiadający Kochankę

tu wpisujemy sposoby jak ukrywać kochankę przed żoną

Polecane posty

Gość Rocco_poland_
mala rada, zazwyczej kobieta sie w facecie zakocha, ale jesli na poczatku facet powie ze od zony nei odejdzie kochanka zdaje sobie sprawe z tego ze nic nei wskora (bedzie probowac, ale jesli facet ma 100% trzezwy umysl) nic z tego sie nie zrodzi... moja zona ma w aucie zamontowany gps, oczywiscie nie wie o tym, ale ja wiem gdzie jest... i mmoge szybko podjechac sprawdzic jak co, aa taka fajna zabawka:) powiecie ze przeciez moze nie jechac swoim autem... coz.. jest tak przyzwyczajona do niego ze nie ma takiej opcji, a nawet jak kochanek ja odbeirze z jakiegos miejsca, przeciez wiem gdzie auto stoi, moge czekac jak detektyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocco_poland_
poznajac moja przyrzeklem sobie ze nie bede zdradzal, bede fair i chce stworyz szczesliwa cudowna rodzine jednak jak zwykle bamka pekla, i nic z tego nie wyszlo, mojej pannie w glowie sie poprzewracalo, mysli ze jest najmadrzejsza to tez nic nie idzie przepowiedziec, ale moze to i dobrze bo ona jest pewna ze nigdy bym jej nei zdradzil (tzn nie tyle co pewna ze ja, ale ona jest tak wszystko wiedzaca ze wie to lepiej odemnie). napisaliscie ze 50% winy jest kobiety i to swieta racja, nic dodac nic ujac, jak u mnei bylo by ok ja tez bylbym wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oloboloplackishow!
Rocco_poland_ mialem twoja stara wiele razy na wszystkie sposoby, wywiercilem jej nawet kakao, dlatego nie chce sie puszczac tobie bo poznala co to prawdziwe rzniecie... a ty dalej zyj zludzeniami gamoniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocco_poland_
wlasnie to prawdziwa natura kobiet... nigdy nie uwierza... ale coz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może teraz z drugie strony
Jak ukryć kochanka przed mężem :P Tak serio macie jakieś pomysły ? Panowie na co jesteście przeczuleni, czego nie robić, aby nie wzbudzić podejrzeń???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocco_poland_
sposoby sa jak w odwrotnej sytuacji, a juz znalazlas taka osobe? mi sie wydaje ze lepiej maja faceci, bo kobiety czesto dodaja do tego wszystkiego uczucie po czym sa same problemy, a my w wiekszosci tylko chcemy czysto fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może teraz z drugie strony Jak ukryć kochanka przed mężem Tak serio macie jakieś pomysły ? Panowie na co jesteście przeczuleni, czego nie robić, aby nie wzbudzić podejrzeń??? może go zakopać?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocco_poland_ sposoby sa jak w odwrotnej sytuacji, a juz znalazlas taka osobe? mi sie wydaje ze lepiej maja faceci, bo kobiety czesto dodaja do tego wszystkiego uczucie po czym sa same problemy, a my w wiekszosci tylko chcemy czysto fizycznie a z kimś ci faceci się bzykają po kątach prawda?? wiec podpowiedziec trzeba kobiecie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może teraz z drugie strony
tak już mam kogoś :) i pomału koncza sie pomysły na wieczorne wyjscia z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMila
A ja mam inny problem. Wiem, ze zdradza ale nie umiem fizycznie udowodnić. Złapałam go na portalu randkowym, nieczuły i zimny, nagle małomówny, jak pytam o jakiś szczegół zmienia temat, kazał mi zmienić kolor włosów na rudy, nagle nie smakuje kuchnia i wyśmiewa, krytykuje porządki , wraca z pracy kilka godzin po czasie codziennie, sex beznadziejny i rzadko albo super, kiedy ja zainicjuję.... Ciągle woli Internet, komóry nie pilnuje, komputera w domu nie używa.... jak go złapać, czuję to nazbyt mocno. Zamiast rozmawiać kiedy czuł brak czegoś wolał " sprawdzić czy taki beznadziejny jest, ze nikt go nie chce "...czy nie próbowałam rozmawiać? Owszem kilka lat ale małomówny... W pracy mailuje, ma drugi telefon .... Jak go złapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardasingiela
ej wy mówicie na swoją ukochaną stara" te wasze małżeństwa to jakaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra to gadac do kolesia , ktory ostatnie slowo powiedzial w grudniu 4 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon69
dziekuj****ardzo mi pomogles <3333333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×