Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potajemnie

TRÓJKĄT - warto? jakie wrazenia ?

Polecane posty

Gość potajemnie

Od pewnego czasu mysle ze swoim chlopakiem o zrealizowaniu naszego kolejnego pomyslu - trójkata( dwie kobiety + mezczyzna). Moze ktos z Was ma za soba takie doswiadczenia i moglby podzielic sie wrazeniami, zarowno z tego jak bylo w trakcie, a jak po. Pytam glownie o pozniejsze relacje pomiedzy para, ktora czegos takiego sprobowala. Bylo warto? Czy moze jednak trojkaty sa przerekalmowane?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potajemnie
A coz to za tragedia? Cos wiecej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potajemnie
A cos wiecejjj???? Ładnie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubel nie bolało
ale Ciebie lubelak wzieli na 2 baty ? no na pewno niezapomniane wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potajemnie
Hmmmm....a dlaczego myslisz, ze wiecej niz raz to o jeden raz za duzo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potajemnie
Hehehe....to tak na lepszy sen dostales bonusa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem no
nie moglabym patrzec jak moj chlopak kocha sie z inna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna i młoda
ja spróbowałam raz i więcej tego robić nie będę. 2k + m. Facet z ktorym sie w to bawilysmy to moj kochanek i nic do niego nie czuje, babkę widzialam pierwszy raz w zyciu i pierwszy raz w zyciu tez mialam zkobieta do czynienia w takiej formie. To był taki czysty wyuzdany seks... zero czułości czy czegokolwiek podobnego. Nie zaluje ,ze sprobowalam,bo to jakies nowe doswiadczenie,ale powtarzac tego nie mam zamiaru. To jets dla ludzi o mocnych nerwach i pewnych siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna i młoda
no wlasnie zaluje,ze sie przed tym choc raz z kobieta nie spotkalam, juz nie koniecznie wlasnie z tą ktora z nami byla,ale jakakolwiek. tak to za duzo naraz bylo i trojkat i pierwszy raz z kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potajemnie
Hmm..jedynie czego sie boje to tego co bedzie "po"...Jakis nieprzewidziany ruch i wszystko sie moze posypac jak domek z kart...Moze nie warto szukac problemow jesli ich nie ma?Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa i
wtedy sie lubelak obudzil i westchnal: ach, co za mily sen...:O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna i młoda
PO było najgorzej... nie wiedzialam w ogole co powiedziec ani nic,a oni sie juz dobrze znali i sobie gaworzyli o pierdolach... dziwnie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potajemnie
lubelak - Generalnie poczatkowa wersja byla taka, ze to ja kocham sie z kobieta a moj facet jest bierny...jednak od pewnego czasu, wtedy gdy sie sama zadowalam, mysle o tym jak sama patrze jak On ja pieprzy i o dziwo cholernie mnie to podnieca...tylko nie wiem jak to wyjdzie w praktyce....mam mnostwo watpliwosci, ale wiem ze gdy zrezygnuje, to bedzie to i tak za mna chodzilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potajemnie
Sama sie sobie dziwie bo to dla mnie bylo kiedys nie do pomyslenia. Na co dzien tak jak wiekszosc kobiet jestem zazdrosna o swojego faceta, ale gdy "to" sobie wyobrazam to jakos wszystko wyglada inaczej...bo przeciez to mialby byc tylko seks, noe doswiadczenie, spelniona fantazja...:) CO tu robic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potajemnie
lubelak - DOkladnie takie mam wyobrazenie + wydawanie rozkazow co i jak maja robic, to ja mialabym dyktowac warunki...generalnie lubie w lozku rzadzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna i młoda
oj to sie spotkacie w trojke na poczatku sie zajmiecie z nią sobą,a jak stwierdzisz,ze chcesz zeby Twoj facet ja posuwał to poprostu go wezmiesz za reke jako zaproszenie do dalszej gry ale juz z nim:D "wyjdzie w praniu" ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaniaA_17
Nie brałam w czymś takim udziału i brać nie zamierzam.Nie sądzę,że osoba która wyraża chęć uprawiania seksu z kimś innym niż jej partner,kocha tę osobę.Nie wyobrażam sobie wylądować w łóżku z moim chłopakiem i osobą 3. A gdyby on zaproponował mi coś takiego,od razu kazałabym mu spierr.... Jednak nie miałabym nic przeciwko,gdybym nie była związana emocjonalnie z żadną z tych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potajemnie
piekna i mloda - Wlasnie tez tak o tym mysle:) Najpierw ja z nia, a pozniej to juz sie samo potoczy... Tylko gdzie tu JĄ znalezc, oto jes pytanie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaniaA_17
aah, ile w mojej wypowiedzi powtórzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potajemnie
Aniaa - Pytalam osoby ktore maja w tym temacie doswiadczenie o wrazenia , a nie osoby, ktore nie maja doswiadczenia w tym temacie o opinie na temat trojkatow:) Ale niewazne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potajemnie
lubelak - jasne ze tak! bez jego malego bym umarla!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana30
tez mialam ten dylemat i nie wiem czy warto wchodzic w trojkaty...choc zycie jest tylko jedno....tak apropos: WYCZYTALAM, ze trojkaty sa ZDROWE ponoc dla zwiazku, pozwalaja urozmaicic seks partnerow i wprowadzajac 3 osobe do lozka...partnerzy sa bardziej spelnieni i zadowoleni,KAZDY pociuch chcialby sprobowac seksu z kims innym ..jestesmy ludzmi i wchodzac a taki uklad likwidujemy pociag skoku w bok naszego partnera...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.K.
Tylko i wylacznie dla osob z mocna psychika i bardzo pewnych siebie (w przypadku par). No chyba ze spotykaja sie malo zwiazane ze soba osoby... wtedy to tak... czysty wyuzdany seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkaaa
nie warto robiłam z dwoma facetami dno dna Oprucz szarpania mna na wszystkie strony żadnej przyjemnosci Nawet nie byłam blisko orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkątka
ja miałam kilkanaście takich doswiadczeń. ja. mąż i ten trzeci, za każdym razem było super, dla wszystkich!, ja akurat polecam, bo to super wrażenia. jak ktoś miał problem to znaczy że próbował czegoś do czego nie dojrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berennika
ja nie dojrzalam i zwiazek mi legl w gruzach po trojkacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale po co
to? Brzydzę się drugiej baby- a jak niedomyta i jakaś zagrzybiona :( a z faceta przejdą na mnie jakieś bakterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana30
a tak na poważnie.czy ktos ma juz takie doswiadczenia?nie ma sie dziwnego uczucia "po"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacy
wy jestescie pojebani,tylko problemow wam trzeba to by sie te wasze puste lby czym innym zapelnily ,a nie tylko mysleniem o pojebanych rzeczach,a niech ci twoja zasrana dupa peknie,a jak ci malo bedzie to czworokat zrob i niech ci jeszcze broszke rozerwa idiotko jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×