Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Legianska

LEGINSY do jakich tunik, sukienek, i spódniczek je nosić?????

Polecane posty

Gość Legianska

Mam takie czarne z wykończeniem koronkowym, i zupełnie nie wiem do czego nisić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmienna
do spania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legianska
chyba wogóle nie znasz się na modzie,! Macie jakieś propozycje jak ciekawie dobrać leginsy np, jakies spodniczki, lub tuniki ???? Proszę bo po co mają w szafie leżec i się marnować????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez
legginsy wyszly z mody, to stroj wiejskich dziewoji ktore sa w tyle za moda. Legginsy to obciach, ale jak chcesz to mozesz je na wf zakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez
Vanilla- a bys sie zdziwila bo ja nie nosilam legginsow. Ale jak widzialam te dziewczyny, ktore czy deszcz czy 30 stpopni na dworze- chodzily w tychlegginsach to mi sie slabo robilo. Ok chodzcie sobie w nich, ale najpierw trzeba sie krytycznym okiem przyjrzec swoim nogom, bo nie wszystkie ladnie wygladaja w polaczeniu legginsy+ jeansowa mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, nie można też za bardzo przesadzać, bo nie nadają się one na każda pogodę i figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmienna
chyba wlsnei znam sie na modzie i dlatego nie nosze legginsow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gustem
Legianska - a jak ty sie znasz na modzie, to po co pytasz o takie proste rzeczy na forum/ szczerze to denerwuja mnie banalne pytania na które odpowiedx znajdziesz na ulicy i w magazynie poswięconym modzie... a..tak na marginesie...te całe legginsy....z koronką!...to porazka.. gdyby choc były bez tej zdzirowatej koronki... aha..zeby nie było..nie nazywam Cie zdzira..juz prędzej bezguściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
boszeee co za wies!!! ta panna ktora mowi ze legginsy sa niemodne sa najbardziej modnym dolem teraz.nos je kochana do dzinsowej mini, krotkich spodenek, tunik, sukienek, a przede wszystkim dligich szerokich swetrow z takimi szerokachnymi rekawami pod pacha. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez
Widzialam kiedys dziewczyne: jakies 160 cm, ok.80 kg wagi: legginsy i spodnica do polowy uda. Przykrotka bluzka. Tragedia. Juz nie chodzilo o to ze nieladnie wygladala, ale o to ze wciaz poprawiala a to spodnice, a to bluzke...przeciez ubranie ma byc wygodne, bez sensu jest zakladanie czegos w czym czujemy sie niekomfortowo. Tamtej dzewczynie widocznie bylo zle, niewygodnie w tym stroju, i to wzbudzilo moje politowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie kupuje leginsy
to chyba sie wie do czego je nosic. chyba ze sie kupuje tylko dlatego ze to modne i wszyscy tak nosza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×