Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

Pomóżcie mi-- już powoli się wykańczam -

Polecane posty

juz zakladalam podobny topik :-( mam za 3 tygodnie bardzo wazne egzaminy .....3 egz w sumie juz od jakiś 2 tygodni się uczę , ale NIE UMIEM SIĘ SKUPIĆ ,SERCE MI KOŁACZE ,RĘCE SIE TRZĘSĄ ...nie moge nic spamietac... chcialabym opnowac wszystko a w rezultacie nic nie mogę sie nauczyc .....błędne koło ,w nocy nie śpię ILE wy uczycliscie się przed waznymi egzaminami ? acha ,no i jeszcze chudnę bez przyczyny ....STRES mnie zżera,materiał jest trudny NIE WIERZĘ W SIEBIE KOMPLETNIE.....juz mam dosc wszystkiego... Kolezanki mają np. dziecko,pracę i zdają ,uczą sie a ja mam tylko tą naukę i nie potrafię sobie poradzi c :-(( JAK MAM UWIERZYC W SIEBIE ? JAK MAM SIĘ USPOKOIĆ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEEEELP ,HEELP ,HEELP POMÓŻCIE -PROSZĘ.... NIE radze sobie ze stresem ,z emocjami ,mam dosc wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie rada
po pierwsze - idz do apteki i popros o cos na uspokojenie i cos na lepsza pamiec, koncentracje, itp po drugie - moze zastanow sie powaznie nad wyborem kierunku studiow (bo chyba o to chodzi?), wyglada na to, ze material Cie przerasta, i chyba nie jestes nim jakos bardzo zafascynowana; najtrudniej uczyc sie czegos, czego sie nie lubi,nie interesuje, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz nerwicę i to już nieźle posuniętą, tylko psycholog i ciężka praca nad sobą, tutaj nikt Ci nie pomoże, ziołowe uspokajacze też nic nie dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon Zawodowiec 111
Jak chcesz mogę wykończyć Cię szybciej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki ,wypiłam meliskę i jakoś się 3 mam ale nie wiem jak to będzie -TO paskudztwo siedzi w mojej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartościowa jednostka płci żeń
kup sobie magnez z witaminą B2, idź na spacer, oddychaj głeboko i nie przejmuj sie aż tak bardzo. Stres jest fajny i mobilizuje, ale tylko jeśli nad nim panujesz. A Ty straciłaś panowanie. Odejdź od tych książek i odstresuj się, bo rzeczywiście polejesz. No i weź przestań się straesować koleżankami i niektórymi wpisami tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucz sie nie mysl
o terminach, jak trochę sie podszkolisz bo poczujesz sie pewniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucz sie nie mysl
a relaks od czasu do czasu też dobrze ci zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeejku te trzy ostanie wpisy są WSPANIAŁE -DZIĘĘĘKUJĘ !!!!!!!!!! zastosuje sie do tych rad-na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×